برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
سوپیتا

سوپیتا

شرکت تولیدی و صنعتی سوپیتا

شرکت سوپیتا به سال ۱۳۶۲ در شهر صنعتی البرز تاسیس شده و آغاز به کار نموده است. اولین محصولاتی که شرکت سوپیتا تولید نموده است شامل ظروف بادی سوپیتا و همچنین انواع لوله پی‌ وی سی سوپیتا می‌باشد. اما در ادامه شرکت سوپیتا فعالیت خود را در زمینه‌های دیگری مانند صنایع ساختمانی، برق و حمل و نقل نیز گسترش داد. از سال ۱۳۸۴ با تحولی که در ساختار مدیریتی شرکت سوپیتا به وجود آمد ، محصولات متنوعی با بالاترین کیفیت ممکن و البته قیمت مناسب و تغییر در شکل ظاهری بسته‌بندی محصولات توسط سوپیتا وارد بازار شد. طراحی جدید و مدیریت هوشند در کنار پرسنل متخصص و متعهد و همچنین بهره‌مندی از امکانات پیشرفته سبب تولید محصولاتی با کیفیت مطلوب در شرکت تولیدی و صنعتی سوپیتا شده است. همچنین هم‌اکنون محصولات سوپیتا از آن‌جا که دارای بالاترین سطح کیفی مطابق با استانداردهای اروپایی می‌باشند به چندین کشور خارجی صادر می‌گردد و از این نظر سوپیتا از جمله شرکت‌های تولیدی و صنعتی پیشرو می‌باشد. شرکت سوپیتا امید دارد در ادامه فعالیت خود در زمینه تخصصی و محصولاتی که تولید می‌نماید کشور را از واردات محصولات خارجی بی‌نیاز نماید.

محصولات شرکت سوپیتا

شرکت سوپیتا محصولات متنوعی را در زمینه‌های گوناگون ساختمانی و برقی تولید می‌نماید. برای مثال انواع داکت و ترانکینگ سوپیتا در اشکال و رنگ‌های گوناگون از جمله محصولات پرشمار برند سوپیتا می‌باشد که در انواع گوناگونی مانند داکت ساده سوپیتا، داکت شیاردار سوپیتا، داکت کمانی سوپیتا و همچنین داکت کف خواب زمینی سوپیتا تولید و در بازار عرضه می‌گردد. از دیگر محصولات شرکت سوپیتا که در میان کاربران به کیفیت مطلوب مشهور است و انواع گوناگونی دارد ترانکینگ سوپیتا در ابعاد مختلف می‌باشد. بست‌ انتهایی سوپیتا، زانوی خارجی سوپیتا، زانوی تخت سوپیتا و قطعه اتصال سوپیتا از جمله محصولات دیگر این شرکت هستند که در دسته ابزار جانبی ساختمانی و صنعتی محسوب می‌شوند و خود انواع گوناگونی نیز دارند. همچنین شرکت تولیدی سوپیتا در زمینه تولید انواع پریز برق نیز فعال است. برای نمونه پریز برق طرح چوب سوپیتا که از محصولات پر طرفدار این برند می‌باشد و در انواع دیگری نیز ارائه می‌گردد. در همین راستا کلید سوپیتا نیز محصول مکمل دیگری از این شرکت می‌باشد. کلید سوپیتا در انواع گوناگونی چون کلید پهن تک پل سوپیتا و یا کلید باریک تک پل سوپیتا و مدل‌های مشابه دیگر ارائه می‌گردد. به طور کلی محصولات شرکت سوپیتا دارای تنوعی چشم‌گیر و کاربردی است که در ادامه به بررسی ویژگی‌های برخی از این محصولات می‌پردازیم.

ترانکینگ سوپیتا

ترانکینگ سوپیتا که انواع گوناگونی نیز دارد، در واقع محصولی است برای پیاده کردن شبکه‌های منسجم. کاربرد اصلی این‌ محصول حفاظت از سیم‌ها و کابل‌های عبوری از یک محیط می‌باشد. از طرف دیگر ترانکینگ می‌تواند سیم‌کشی‌های ساختمان را از دید ساکنان پنهان نگاه دارد و به این وسیله به زیباتر شدن دکوراسیون داخلی کمک کند. یکی از انواع پرطرفدار این محصول ترانکینگ ۸۰×۵۰ درب دار سوپیتا است. این محصول دارای شاخه‌های دو متری است و قابلیت نصب ماژول‌های خارجی را نیز دارد. همچنین ترانکینگ درب دار سوپیتا در دو رنگ سفید و طرح چوب ارائه می‌گردد و قیمت آن بر حسب هر شاخه دو متری محاسبه می‌شود. این‌ نوع ترانکینگ به علت ظرافت و ظرفیت اندک عموما در محیط‌ هایی با تعداد کاربران محدود مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آن‌جا که ترانکینگ درب دار سوپیتا در شاخه‌های دو متری تولید می‌شود کاربران می‌توانند برای فضاهایی با طول بیشتر از بست‌های اتصال دهنده موجود استفاده نمایند.

انواع ترانکینگ سوپیتا

داکت سوپیتا

داکت سوپیتا در عین حال که محصول ساده‌ای است، بسیار کاربردی نیز می‌باشد. داکت سوپیتا در اندازه‌ها و انواع گوناگون تولید و عرضه می‌گردد و جنس بدنه آن عموما از پی وی سی با کیفیت بالا می‌باشد. بنابراین استقامت بالایی نیز دارد و می‌تواند محافظ خوبی برای انواع سیم‌ها و تجهیزات شبکه باشد. داکت سوپیتا در انواع داکت ساده سوپیتا، داکت شیاردار سوپیتا، داکت کمانی سوپیتا و همچنین داکت کف خواب زمینی سوپیتا تولید و به کاربران عرضه می‌گردد. این محصولات در واقع یک‌ محفظه پلاستیکی درب دار هستند که تجهیزات شبکه از داخل آن‌ها عبور داده می‌شوند و وظیفه‌شان محافظت از این تجهیزات در برابر ضربات احتمالی است. داکت سوپیتا نیز از جمله محصولاتی است که به زیبایی بیشتر فضا و محیط کمک شایانی می‌نماید و تجهیزات شبکه و سیم‌کشی‌های مربوط به آن را از دید پنهان می‌کند.

انواع داکت سوپیتا

رک سوپیتا

رک سوپیتا محصولی است که برای قرار دادن سیم و کابل‌، تجهیزات شبکه، سرورها، تجهیزات مخابراتی، پچ پنل ها، مودم و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. رک های سوپیتا در سه مدل 6 یونیت، 9 یونیت و 12 یونیت تولید می شوند که یک درب شیشه‌ای محدب سکوریت دارند و این درب امکان بازشوندگی زیادی را به این محصول می‌دهد. از طرف دیگر و در همین راستا درب این رک سوپیتا می‌تواند در دو جهت مختلف باز شود. در این محصول این امکان نیز وجود دارد که در راستای خروج و ورود هوا و در نهایت تهویه مطبوع، فن‌هایی را نصب نمود تا دمای سیم و کابل و تجهیزات سرور همواره کنترل شود.
رک سوپیتا علاوه ‌بر این‌ها دارای قابلیت تغییر ستون در هنگام نصب است همچنین درب‌های کناری این نوع رک نیز قابلیت باز شدن دارند و امکان دسترسی به تجهیزات از کناره رک نیز ممکن می‌شود. در نهایت باید اشاره کنیم که رنگ بدنه رک سوپیتا، پودری الکترواستاتیک است و بدنه آن دارای استحکام بالایی می‌باشد. یکی از مواردی که در خرید رک اهمیت دارد عمق آن است که رک های سوپیتا با دو عمق 40 و 60 سانتیمتر تولید و به بازار عرضه شده اند.

رک دیواری سوپیتا

تجهیزات برق و شبکه سوپیتا

تجهیزات برق و شبکه سوپیتا محصولاتی هستند که برای عبور سیم و کابل های برق و همچنین نظم دهی به سیستم های برقی مورد استفاده قرار می گیرند. از این تجهیزات می توان به انواع قاب کیستون باریک و پهن، بلنک، کیستون شبکه و تلفن، کادر فلزی، باکس کفی و روکار، پچ پنل و پریزهای برق و شبکه سوپیتا اشاره کرد.

همان‌طور که گفته شد پریز برق سوپیتا دارای انواع مختلفی است. برای نمونه پریز برق ۴۵×۴۵ سفید و طرح چوب سوپیتا که در دو رنگ سفید و طرح چوب ارائه می‌گردد و نصب آن به شیوه توکار خواهد بود. این نوع پریز سوپیتا قابلیت نصب بر بدنه ترانکینگ سوپیتا را دارد. نوع دیگری از این محصول پریز برق یو پی وی سی قرمز سوپیتا است که این مدل نیز دارای شیوه نصب توکار می‌باشد. همچنین پریز برق آرت دار سوپیتا نیز قابلیت استفاده در بدنه ترانکینگ سوپیتا را دارد و در ابعاد ۴۵×۴۵ طراحی شده است. نکته قابل توجه این است که همین محصول با ویژگی‌های مشابه در دو رنگ سبز و نارنجی نیز توسط شرکت سوپیتا تولید و عرضه می‌گردد. که هر دو مدل دیگر قابلیت نصب بر بدنه ترانکینگ سوپیتا را دارند.


برای کسب اطلاع از محصولات متنوع شرکت سوپیتا و بررسی ویژگی‌های بیشتری از انواع محصولات این شرکت، پس از مطالعه مقاله فوق به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
لوله و برق اتصالات
لوازم چاه ارت
کلید و پریز
سیم و کابل
سینی کابل
روشنایی
کلید مینیاتوری و محافظ جان
هواکش و تهویه
داکت و ترانکینگ
تابلو برق
لوازم جانبی
دوربین مداربسته
جک درب پارکینگی
آیفون تصویری
خانه هوشمند

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری