برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
براساس قیمت
0تومان 7062174تومان
اشترانکوه

اشترانکوه

اشترانکوه

سیم و کابل اشترانکوه یکی از تولیدات داخلی می باشد که این شرکت در زمینه تولید سیم و کابل فعالیت دارد. متخصصان و مدیران داخلی شرکت کابل اشترانکوه بر اساس برنامه ها و اهداف خود تصمیمی را اتخاد کردند که به موجب آن به تولید آن دسته کابل های کم یاب و دارای چرخه تولید کمتر در ایران می پردازند. به این ترتیب نیاز داخلی را از بابت تنوع و کیفیت کابل ها تامین گرداند. این کابل های کم یاب که به طور تخصصی در این شرکت تولید می شوند شامل کابل های افشان و تخت قابل انعطاف می باشند.در ادامه به معرفی انوع محصولات پرفروش این شرکت می پردازیم:

سیم ها و کابل های اشترانکوه

معروف ترین انواع سیم و کابل اشترانکوه می توان به سیم افشان، کابل افشان، سیم نایلونی، کابل خشک، کابل کولر، کابل مخابرات اشاره کرد. به طور مثال سیم دماوند افشان اشترانکوه سیم انعطاف پذیری است که مجهز به عایق PVC نوع  C می باشد.  جنس هادی موجود بر روی آن مس آنیل شده کلاس 5 است. نصب سیم به صورت ثابت می باشد. این نوع سیم نقش رابطی دارد که در فضاهایی مانند داکت زیرزمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان و تجهیزات کنترلی نصب می شود. این سیم داخل لوله و زیر گچ می تواند قرار داده شود، اما دقت کنید که سیم برق اشترانکوه نوع افشان بر روی سینی های کابل، کانال ها یا مخازن قابل نصب نمی باشد و ممنوع است.

 سیم های مفتولی و نیمه افشان با عایق PVC

سیم اشترانکوه نوع مفتولی و نیمه افشان در یک محدوده دمایی بین 30- درجه تا 70+ درجه قابل استفاده است. عایقی که برای پوشش بدنه به کار رفته است از نوع PVC  می باشند. هادی این سیم از جنس مس آنیل شده کلاس 1 در نوع مفتولی و کلاس 2 در نوع نیمه افشان می باشد. این سیم نقش رابط را ایفا می کند و  نصب آن به صورت ثابت است. فضاهای قابل نصب برای این سیم داکت های زیرزمینی، ماشین آلات، تابلو های فرمان و تجهیزات کنترلی می باشند. نکته قابل توجه این است که این نوع سیم ها تنها می توانند در داخل لوله و زیر گچ قرار بگیرند.

شما خریداران محترم می توانید جهت خرید تمامی محصولات سیم و کابل اشترانکوه و اطلاع از قیمت سیم وکابل اشترانکوه به سایت لایت هوم مراجعه فرمایید. 

ادامه مطلب
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری