برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
نوربان

نوربان

شرکت نوربان

فتوسل نوربان که از پیشرفته ترین فتوسل های موجود در بازار داخلی می باشد که در سال 1378 توسط شرکت گیو مدار تولید گشته و با نام تجاری نوربان توزیع گردیده است. این فتوسل نسبت به نمونه های قدیمی دارای مزایای بیشتری بوده که از جمله آنها دارا بودن دو سال ضمانت کالا می باشد که منجر به خریدی مطمئن برای مشتریان عزیز شده و توانسته تا رضایت آنها را در طی این سالها به خود جلب نماید. تاریخ انقضای محصول بر روی بدنه فتوسل قرار داشته که در صورت بروز هر مشکلی میتوان با مراجعه به مراکز فروش و یا شرکت گیو مدار، نسبت به تعهد انجام گرفته توسط این شرکت اقدام نمایید.

قیمت فتوسل نورباران

محصولات شرکت نوربان

این شرکت با نام تجاری نوربان تولید کننده فتوسل های متنوعی بوده که نسبت به نمونه های موجود در بازار دارای تنوع بالایی می باشد و در عین حال ویژگی هر کدام از این فتوسل ها مختلف و با کارایی متنوعی است که امکان استفاده از آن را در فضاهای مختلف فراهم می کند که شامل فتوسل معمولی، فتوسل تایمر دار، فتوسل هوشمند و فتوسل DC بوده که همه این مدل ها به اختصار دارای ویژگی های زیر است:

  • دارا بودن تایم تست در فتوسل معمولی نوربان
  • دارا بودن تایمر برای مدت زمان روشن ماندن لامپ ها پس از تاریک شدن هوا در فتوسل تایمر دار نوربان 
  • تولید محصولی منحصر به فرد به جهت جلوگیری از سرقت منازل در فتوسل هوشمند
  • روشنایی سیستم های سولار و برق اضطراری و کنترل نوردهی در فتوسل های DC نوربان

فتوسل معمولی دارای دو نوع جریان خروجی 10 و 16 آمپر می باشد که اولین فتوسل طراحی شده با آی سی بوده و مجهز به تایم تست می باشد و در زمانیکه برق فتوسل وصل می شود، به مدت یک دقیقه لامپ ها روشن شده و بدین صورت شما می توانید صحت اتصالات و لامپ ها را تست نمایید. همچنین در شرایط بحرانی مانند تغییر ولتاژ و یا دمای شدید، ثبات کاری خود را حفظ می کند. طول عمر این فتوسل ها بیشتر از نمونه های مشابه خود می باشد.

فتوسل تایمر دار نسبت به نفوذ آب مقاوم بوده و به جهت داشتن تایمر این قابلیت را داشته که در مواقعی که هوا تاریک می شود، با تنظیم زمان داده شده به آن لامپ ها را روشن نگه داشته و بدین صورت برای محیط هایی که نیاز به روشنایی در طول شب دارند، بسیار مورد نیاز می باشد. این فتوسل ها نسبت به نمونه های قدیمی خود تا 70% منجر به صرفه جویی در مصرف برق می شود. نصب این محصول آسان بوده و قابلیت تنظیم زمان را بین 1 تا 9 ساعت دارد.

فتوسل هوشمند نوربان از سری فتوسل های مورد نیاز برای منازل بوده که می تواند در هنگام نبود افراد در منزل، از ورود سارقین به داخل جلوگیری کرده و امنیت محیط را فراهم کند. در واقع این فتوسل بصورت اتوماتیک نور لامپ ها را در طول شب کم و زیاد کرده و حضور افراد را در منزل شبیه سازی می کند. از قابلیت های آن تنظیم حالت های ثابت و متناوب آن به 32 حالت مختلف است و قابلیت کنترل با کلید لامپ را دارد که بدون نیاز به سیم کشی و به آسانی نصب می شود.

ادامه مطلب
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری