برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
براساس قیمت
200000تومان 468800تومان
هگر Hager

هگر Hager

شرکت Hager

شرکت هگر یکی از شرکت های تولید کننده انواع تاسیسات برقی در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی است. این شرکت ابتدا در کشور آلمان تاسیس شده که کار خود را با اختراع فیوزهای چرخشی برق آغاز کردند. با شروع دهه 1980 این شرکت فعالیت خود را به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده راهکارهایی برای تاسیسات برق و سیستم های هوشمند ساختمانی ادامه داد. در سال 1982 اولین فیوزهای محافظ جان در کشور آلمان با برند هگر تولید شد.

با گسترش کادر این شرکت و افزایش تولیدات، کالاها تحت لیسانس کشور فرانسه تولید شدند و در واقع محصولات را تحت عنوان HAGER فرانسه می شناسند. این شرکت طراح و سازنده انواع تابلوهای برق است و ملزومات برق صنعتی مختلفی اعم از کلیدهای اتوماتیک کمپکت، کلیدهای اتوماتیک هوایی، کلیدهای مینیاتوری یک پل، دو پل و سه پل، انواع سنسور و محافظ جان هگر را تولید و روانه بازار کرده است.

انواع سنسور و محافظ جان هگر

معرفی سنسورهای هگر

سنسور حرکتی سقفی هگر مدل EE804 محصولی است که دارای توان خروجی 10 آمپر می باشد و قابلیت تنظیم زمان از 5 ثانیه تا 15 دقیقه را دارد. این سنسور روکار دارای شعاع دید 3 متر است و زاویه دید 360 درجه ای دارد. محصولات hager تحت لیسانس کشور فرانسه تولید می شوند.

سنسور حرکتی سقفی توکار Hager مدل EE805 دارای سایز برش 8 سانتیمتری است و توان خروجی برابر با 10 آمپر دارد. این محصول دارای شعاع دید 3 متری می باشد و قابلیت تنظیم از 5 ثانیه تا 15 دقیقه را دارد.

سنسور سقفی هگر آلمان دارای اندازه برش 6 سانتیمتری است که دارای قابلیت تنظیم از 1 دقیقه تا 1 ساعت را دارد. شعاع دید این سنسور 3.5 متر است و زاویه دید 360 درجه ای دارد. سنسورهای هگر دارای یک سال گارانتی می باشند که در کشور فرانسه تولید می شوند.

شما می توانید برای خرید سنسور Hager و یا اطلاع از قیمت محصولات هگر به فروشگاه لایت هوم مراجعه کرده و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات لازم کسب نمایید.

ادامه مطلب
کشور سازنده :
آلمان
برند :
Hager
گارانتی :
1 سال
200,000 تومان
سنسورسقفی hager آلمان - دارای توان خروجی 10 امپر- قابلیت تنظیم زمان از 5 ثانیه تا 15 دقیقه - دارای شعاع دید 3 متر ( داریره به قطر 6 متر)- زاویه دید 360 درجه - دارای یک سال گارانتی - تحت لیسانس کشور فرانسه
کشور سازنده :
آلمان
برند :
Hager
نوع نصب :
توکار
سقفی
200,000 تومان
سنسورسقفی hager آلمان– دارای اندازه برش 8 سانتی متر – توان خروجی 10 آمپر- دارای شعاع دید 3 متری( دایره به قطر 6 متر) - قابلیت تنظیم زمان از 5 ثانیه تا 15 دقیقه - زاویه دید 360 درجه - دارای یک سال گارانتی - تحت لیسانس...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
آلمان
برند :
Hager
گارانتی :
1 سال
468,800 تومان
سنسورسقفی hager آلمان - دارای اندازه برش 6 سانتی متر – قابل تنظیم از 1 دقیقه تا 1 ساعت – شعاع دید 3.5 متر (دایره به قطر 7 متر ) -زاویه دید 360 درجه - دارای یک سال گارانتی - تحت لیسانس کشور فرانسه
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری