برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
مغان

مغان

شرکت سیم و کابل مغان

شركت سيم و كابل مغان تولید کننده انواع سیم و کابل فعالیت خود را از سال ۱۳۶۱ آغاز کرده است. از این رو سیم و کابل مغان اکنون یک برند با سابقه و معتبر به شمار می‌آید که تجربه تولیدی حدود ۴۰ سال را دارد. سال ها پیش این شرکت با توليد انواع سيم و كابل فشار ضعيف به ويژه دربخش های صنعتی و ساختمانی فعاليت خود را در شهرستان شاهرود واقع در استان سمنان آغاز نمود. اما کمی بعدتر با گسترش محدوده فعالیت ها سیم و کابل مغان ، کابل مخابراتی را نیز به فهرست محصولات خود اضافه نمود. اکنون و باتوجه به گسترش صنعت در زمينه های گوناگون نفت و  گاز ، پتروشيمی و صنايع دريایی، نياز به كابل های لاستيكی و غلاف سربی و همچنين كابل های فشار متوسط و قوی در بخش انتقال و توزيع انرژی الكتريكی، کاملا مشهود می باشد. با این وصف شرکت سیم و کابل مغان با گسترش و توسعه فعالیت های خود توانسته است قسمت عمده ای از بازار این محصولات را از آن خود نماید. از طرف دیگر شرکت سیم و کابل مغان به بهرمندی از جدیدترین ماشین آلات تولیدی و پیشرفته ترین تجهیزات ممکن یا کیفیت ترین محصولات را در سطح کشور به بازار ارائه بدهد. در ادامه این مقاله به بررسی و معرفی محصولات سیم و کابل مغان خواهیم پرداخت. 

قیمت و خرید سیم و کابل

محصولات سیم و کابل مغان

همان طور که از نام این شرکت مشخص می شود شرکت مغان، تولید کننده انواع سیم و کابل می باشد. این نکته در مورد محصولات این شرکت گفتنی است که تمام محصولات سیم برق مغان و کابل برق مغان همواره در آزمایشگاه های مجهز شرکت مورد کنترل کیفیت قرار می گیرند. این نوع تست های کنترل کیفیت که شامل تست های الکتریکی و مکانیکی است در نهایت سبب می شود سیم و کابل مغان همواره محصولی با کیفیت را ارائه کند. اگر بخواهیم به شکل فهرست‌وار محصولات شرکت سیم و کابل مغان را معرفی نماییم باید به محصولاتی همچون انواع سیم و کابل مغان ساختمانی و انواع کابل قدرت مغان و یا کابل های خود نگهدار مغان و انواع کابل مخابراتی مغان اشاره نماییم. 

سیم و کابل مغان

به طور کلی سیم و کابل مغان به دو گروه سیم برق ساختمانی مغان و کابل ساختمانی مغان تقسیم می شود. اما محصولات این دو گروه دارای ویژگی های متفاوتی هستند. برای نمونه سیم مغان اصولا به شکل مفتولی و رشته ای و یا افشان تولید می شود. سیم ساختمانی برق مغان چنانچه مفتولی و رشته ای باشد از هادی مسی برخوردار است و بنابراین به منظور مصارف عمومی مانند ساختمان سازی و سیستم های روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد. اما برخی از انواع این سیم ها در حرارت 70 درجه و نوع دیگر آن در حرارت تا 90 درجه را دیگر کارایی خود را از دست می دهند. در مقابل کابل مفتولی و رشته ای مغان به عنوان کابل هایی برای سیم کشی های صنعتی در محیط های باز ، خشک و مرطوب و همچنین در زیر یا روی گچ شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین کاربرد این نوع کابل ها در تاسیسات خارجی مجاز نیست مگر آنکه در معرض نور مستقیم قرار نگیرد. یکی دیگر از محصولات مهم در شرکت سیم و کابل مغان، کابل قدرت مغان است. کابل های قدرت مغان انواع مختلفی دارند که شامل کابل های فشار ضعیف ، فشار متوسط و فشار قوی می باشند و به طور کلی کاربرد این کابل ها تامین برق جهت نصب ثابت در زیر زمین ، تاسیسات داخل ساختمان و در فضاهای بازی که امکان صدمات مکانیکی وجود ندارد ، می باشد. کابل های قدرت مغان در ولتاژ های گوناگون تولید و عرضه می شوند. هر کدام از این انواع کارایی خاصی دارند مخصوص و  همچنین انواع کابل قدرت مغان دارای یک لایه محافظ خارجی به نام آرمور است. اما اصولا کابل قدرت مغان ممکن است آرمور دار یا بدون آرمور باشد. انتخاب این گزینه ها بسته به نیاز مصرف کننده متغیر است.

ادامه مطلب
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری