برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
براساس قیمت
0تومان 6100000تومان
راحت

راحت

آشنایی با شرکت راحت

شركت راحت، یک شرکت توليد کننده دستگاه فنر سيم كشی است. شرکت راحت فعالیت خود را از سال ١٣٩٦ در اصفهان آغاز كرد. اما در واقع اين مجموعه جوان در سال ١٣٩٥ نخست به عنوان وارد كننده محصولات و نماينده رسمی شركت زايتلر سوييس تحت نام شركت رايبد انديشه شناخته می شد. اما پس از آنکه مصرف کنندگان استقبال خوبی از محصولات اين شركت نمودند، به جمع تولید کنندگان پیوست. پیش از آن محصولات وارداتی شرکت راحت در صنايع مختلف و مهمتر از آن در صنعت ساختمان به دليل قیمت های بالای محصولات زايتلر برقکاران حوزه صنعت برق و ساختمان را دچار مشکل کرده بود. بنابراین شرکت راحت تصمیم گرفت با پشتكار و تكيه بر دانش و تلاش بومی توليد ملی دستگاه فنرزن سیمکشی را كليد بزند. از همین رو طراحی و ساخت نمونه اوليه دستگاه بر طبق نمونه سوييسی در اواخر سال ١٣٩٥ آغاز شد و بعد از تست موفقيت آميز دستگاه آخرين مدل طراحی شده در خرداد ١٣٩٦ به بازار داخلی عرضه گشت. 

قیمت دستگاه فنر زن برقی

دستگاه فنرزن سیمکشی راحت

به طور کلی سیمکشی انواع ساختمان های مسکونی و ساختمان های اداری در مقایسه با سیمکشی برقی ساختمان هایی مثل کارخانه ها بسیار ساده تر است. با این وصف عموما در سال های متمادی سیمکشی برق ساختمان به شیوه دستی انجام می شد و این شیوه اصولا سختی های بسیاری برای کاربران داشت و همچنین زمان زیادی برای آن صرف می شد.

اما اکنون تکنولوژی جدید فنر زن های برقی، در طی چند دقیقه بدون دخالت دست سیمکشی ساختمان ها را به سرانجام می رسانند. در ادامه به معرفی بهترین دستگاه فنر زن برقی موجود در بازار داخلی خواهیم پرداخت. اکنون بهترین نمونه این محصول دستگاه فنرزن برقی راحت است. بنابراین دستگاه فنر زن برقی راحت برای سیم کشی ساختمان های گوناگون بهترین گزینه خواهد بود. سازکار این دستگاه به این صورت است که به کمک نیروی دمنده قوی و ریسمان مخصوص سبب افزایش سرعت سیم کشی ساختمان خواهد شد. در واقع گفتنی است که این تکنولوژی برای سرعت بخشیدن به کارایی برقکار ها طراحی و تولید شده است. حالا دیگر  آن شیوه های دستی و زمانبر سیم کشی  جای خود را به فنر زن برقی داده اند. عملکرد و مدت زمان مورد نیاز برای انجام سیمکشی ساختمان به وسیله دستگاه فنرزن برقی راجت قابل مقایسه با شیوه های سنتی دستی این کار نیست. 

ویژگی های دستگاه فنرزن برقی راحت

به طور کلی باید گفت که دستگاه فنر زن برقی راحت حدود سه کیلوگرم وزن دارد و دارای توانی در حدود ولتاژ ورودی 220 ولت است. همچنین این محصول شرکت راحت داری دو حلقه ریسمان به طول 1100 متر با قدرت کشش 15 کیلوگرم می باشد. یک نازل مکش و یک نازل برای شوت کردن سیم از دیگر قطعات این دستگاه است. علاوه بر آن یک قیچی برای بریدن ریسمان نیز قطعه مهم دیگر فنرزن برقی راحت است. در نهایت طول دستگاه 40 سانتی متر است و ارتفاع دستگاه 30 سانتی متر می باشد. از طرف دیگر فنرزن برقی راحت از عهده فنرزنی انواع لوله های برق از قطر 20 میلیمتر تا قطر 63 میلیمتر برمی آید. همچنین استفاده از این دستگاه سبب جلوگیری از سیم دزدی یا کابل دزدی به وسیله ریسمان انتظار می گردد. همانطور که گفته شد فنز زنی به کمک فنرزن برقی راحت با سرعت بالای 10 متر در ثانیه انجام‌ می شود و انتقال سیم توسط لوله های انتقال فشار هوا صورت می پذیرد. در انتها باید اشاره کنیم که فنرزن راحت حمل سریع و آسانی نیز دارد.

ادامه مطلب
تماس بگیرید
موجود
کشور سازنده :
ایران
برند :
راحت
نوع محصول :
فنرزن برقی
6,100,000 تومان
دستگاه فنر زنی لوله های برق راحت – کارکرد با برق 220 ولت – دستگاه با استفاده از نیروی باد سیم ها را داخل لوله برق می فرستد – سیم کشی لوله های برق به طول 150متر با 15 زانو تنها در 10 ثانیه – قابل استفاده در انواع لوله...
تماس بگیرید
کشور سازنده :
ایران
برند :
راحت
نوع محصول :
فنرزن برقی
0 تومان
دستگاه فنرزنی فیبر نوری راحت – مناسب جهت فنر زنی میکرو کاندوئیت ها (لوله های فولادی برق) – قابل استفاده برای لوله های قطر 4 میلیمتر تا 20 میلیمتر – دستگاه دارای طول 32 و عرض 17 سانتیمتر – وزن دستگاه 8 کیلوگرم – قابلیت...
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری