برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
براساس قیمت
22000تومان 57000تومان
توس فلکس

توس فلکس

آشنایی با شرکت توس فلکسی

شرکت توس فلکسی یکی از شرکت های با سابقه در زمینه تولید انواع لوله خرطومی و لوله فلکسی فلزی و غیرفلزی و دیگر محصولات وابسته به آن است. اکنون شرکت توس فلکسی با حدود ۲۵ سال سابقه از جایگاه مناسبی نزد کاربران برخوردار است و محصولات باکیفیت و پرفروشی را به بازار اینگونه محصولات ارائه می دهد. همچنین محصولات تولیدی این شرکت به عنوان سیستم‌ های مدیریت و حفاظت سیم و کابل‌های برق و دیتا و نیز انتقال سیالات و هوا کاربرد دارد. تولید محصولات با کیفیت، مطابق با استانداردهای معتبر کشور و رضایتمندی مشتریان، سرلوحه مأموریت کسب و کار شرکت توس فلکس قرار دارد. کیفیت و تنوع محصولات توس فلکس همواره به عنوان مهمترین هدف این شرکت توسط مدیران آن دنبال می شود. به عبارت دیگر توس فلکس تولید کننده انواع لوله خرطومی و لوله فلکسی و لوله های غیر فلزی می باشد که در سیستم های محافظت از سیم و کابل برق و دیتا کاربرد بسیاری دارند. انواع لوله فلکسی توس فلکس در ماشین آلات، سیمکشی صنعتی صنایع پتروشیمی، صنایع برق و کنترل ابزار دقیق، نیروگاه ها، صنایع مخابراتی، ارتباطات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی محصولات توس فلکسی

به طور کلی شرکت توس فلکس تولید کننده انواع لوله های خرطومی فلزی و غیرفلزی است. لوله فلکسی توس فلکس در واقع نوعی لوله برقی با انعطاف پذیری بالا است. انواع لوله فلکسی توس فلکس به منظور ایجاد مسیر عبور سیم و کابل برق مورد استفاده قرار می گیرد. لوله فلکسی توس فلکس یک جور عایق به شمار می رود زیرا سبب می شود افراد تماس مستقیم با سیمکشی ساختمان و کابل های استفاده شده در تجهیزات برقی ساختمان نداشته باشند. این لوله ها همچنین علاوه بر آن مانع صدمه دیدن تجهیزات برقی می شوند. این نکته نیز قابل ذکر است که از انواع لوله فلکسی توس فلکس در ساختمان های گوناگون مانند ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و مجموعه های صنعتی استفاده می شود. از طرفی لوله فلکسی های توس فلکس به دلیل منعطف بودن می تواند در محیط هایی مورد استفاده قرار بگیرد که امکان استفاده از لوله های فولادی وجود ندارد. 

انواع لوله خرطومی توس فلکس

یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت توس فلکس، لوله خرطومی توس فلکس است. لوله فلکسی یک نوع لوله خرطومی فلزی و بسیار منعطف است. این نوع لوله خرطومی فلزی عموما به منظور حفاظت از کابل ها و سیم های برق استفاده می شود. همچنین این لوله ها از جنس فلز هستند و از استحکام بالایی برخوردارند. بنابراین در محیط های صنعتی کاربرد بالاتری دارند. از طرف دیگر لوله های فلکسی توس فلکس دارای دو نوع بدون روکش و روکش دار می باشد. همچنین لوله خرطومی نوع روکش دار در محیط های خارجی و مرطوب نیز قابل استفاده می باشند. لوله های خرطومی فلزی روکش دار توس فلکس عموما در تاسیسات الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر آن همان طور که گفته شد در محیط هایی که مرطوب اند و پر از گرد و غبار نیز قابلیت استفاده دارند. از دیگر موارد استفاده لوله خرطومی فلکسی روکش دار می توان از استفاده در سیستم های روشنایی، تابلوهای برق، سیستم های تهویه مطبوع، خطوط انتقال داده، سیستم‌ های مداربسته و کاربردهای زیر زمینی یاد کرد.

سخن پایانی

در مقاله فوق تلاش شده است با بیان اطلاعاتی اجمالی ابتدا به معرفی برند معتبر توس فلکس تولید کننده انواع لوله های خرطومی فلزی و غیر فلزی در حوزه محصولات و تجهیزات برقی پرداختیم و سپس با معرفی برخی محصولات این شرکت کاربران را با یکی از بهترین برندهای داخلی در این زمینه آشنا نمودیم. برای کسب اطلاع از قیمت های محصولات به سایت های معتبر فروش مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری