برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
رسانا کابل

رسانا کابل

شرکت رسانا کابل

شرکت رسانا کابل در سال 1372 با هدف تولید بخشی از سیم و کابل مورد نیاز کشور تاسیس گردید. در همان ابتدا این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد ملی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید. بهره برداری از کارخانه جدید رسانا کابل در پاییز 1391 با هدف افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصولات و پاسخگویی بهتر به نیاز مشتریان انجام گردید.

قیمت سیم و کابل رسانا

شرکت رسانا کابل به عنوان یکی از اصلی ترین فعالان صنعت سیم و کابل به دنبال گسترش بازارهای داخلی و خارجی تولیدات خود می باشد. این کار با بهره گیری از فن آوری های نوین امکان پذیر می باشد و در این خصوص در ده سال اخیر هزینه های قابل توجهی صرف بهبود کیفیت محصولات جاری شده است. شرکت رسانا کابل به منظور اطمینان از کارایی سیستم های مدیریت کیفیت، سیستم های کنترل کیفی خود را به طور مداوم بازنگری می نماید . 

معرفی محصولات رسانا کابل 

شرکت رسانا کابل با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان این صنعت و همچنین به کارگیری تکنولوژی جدید، در ابتدا قدم در راه تولید سیم و کابل های کنترل ساده، کنترل شیلد دار و کواکسیال گذاشت و به جایگاه مطلوبی در زمینه تولید کابل های فشار ضعیف با کاربری های مسکونی، تجاری و صنعتی دست یافت، همچنین تولید کابل های خود نگهدار نیز دستاوردی دیگر در راستای تولید محصولات جدید می باشد .سلامت و امنیت محصولات تولیدی برای مدیران این شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل موفق شدند استاندارد ISO IEC 17025 ، نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE از موسسهDNV  و تائیدیه از شرکت های برق منطقه ای و تائیدیه شرکت توانیر را دریافت کنند. بدین ترتیب مصرف کنندگان با اعتماد بیشتر به خرید محصولات رسانا کابل پرداختند. از محصولات این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

سیم های مفتولی و نیمه افشان، سیم های افشان، کابل های افشان سبک، کابل های افشان معمولی، کابل های کنترل افشان، کابل های کنترل افشان شیلد دار، کابل های مفتولی و نیمه افشان سبک و کابل های کنترل مفتولی و نیمه افشان

سیم های افشان 

اینگونه سیم ها دارای ساختار لایه ای CU / PVC می باشند. جنس و کلاس هادی مس آنیل شده کلاس 5 (افشان)، مطابق استاندارد ملی i(IEC 60228) ISIRI 308 می باشد. این نوع سیم ها برای نصب ثابت به عنوان سیم های رابط در داکت های زیرزمینی، ماشین آلات و تابلوهای فرمان که به انعطاف پذیری زیادی نیاز دارند به کار می روند. رنگ بندی عایق نیز مطابق با درخواست مشتری محترم انجام می شود. جنس عایق این محصول آمیزهPVC  نوع C می باشد. محدوده دمایی این نوع سیم ها -5 تا+70  درجه سانتیگراد برای نصب قابل انعطاف و -30 تا +70 درجه سانتیگراد برای نصب ثابت می باشد. قرارگیری مستقیم این نوع سیم ها بر روی سینی های کابل، کانال ها یا مخازن مجاز نیست ولی قرارگیری در داخل لوله و زیر گچ مجاز می باشد.

قیمت و خرید سیم و کابل رسانا

کابل های مفتولی و نیمه افشان سبک

این نوع کابل ها در زیر یا روی گچ، روی دیوارهای آجری و بتونی و در محیط های خشک یا مرطوب به کار می روند اما برای به کارگیری در بتون مسلح یا فشرده مناسب نیستند. جنس و کلاس هادی این نوع کابل از این قرار است که از مس آنیل شده ساده کلاس 2 (مفتولی) برای هادی های تا سطح مقطع  mm2 16و کلاس 1 (نیمه افشان) برای کلیه سایزهای هادی، مطابق استاندارد ملی  3084ISIRI  (60228 IEC)استفاده می شود. ساختار لایه ها شامل  Cu / PVC / PVC می شود. عایق نیز دارای جنسی شامل آمیزه PVC نوع C می باشد. استفاده از این نوع کابل ها در تاسیسات خارجی فقط در صورتی مجاز است که در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرند .رنگ بندی عایق مطابق استاندارد ملی ISIRI  607-1 انجام گرفته است. جنس فیلتر از نوع PVC می باشد و جنس روکش آمیزه PVC نوع  ST4است. روکش نیز  از رنگ مشکی ساخته شده است.

هدف مدیران شرکت رسانا کابل همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و افزایش رضایتمندی مشتریان و بهبود مستمر در کیفیت، اصولی هستند که پایبندی به آن ها افتخار این شرکت است. مدیران رسانا معتقد هستند که کیفیت ضامن موفقیت است. جالب است بدانید شرکت رسانا کابل اکنون یکی از معدود تولیدکنندگان کابل های کنترل با تعداد رشته بالا در ایران می باشد.

شما می توانید در همین سایت اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید محصولات شرکت رسانا کابل را کسب نمایید و خرید خود را به راحتی انجام دهید. در صورت نیاز می توانید با بخش فروش لایت هوم نیز تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام لایت هوم
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
لوله و برق اتصالات
لوازم چاه ارت
کلید و پریز
سیم و کابل
سینی کابل
روشنایی
کلید مینیاتوری و محافظ جان
هواکش و تهویه
داکت و ترانکینگ
تابلو برق
لوازم جانبی
دوربین مداربسته
جک درب پارکینگی
آیفون تصویری
خانه هوشمند

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری