برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
بوش

بوش

شرکت بوش

شرکت تولیدی بوش یکی از بزرگترین تامین کنندگان لوازم خانگی، لوازم الکتریکی و صنعتی در جهان می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر گرلینگن آلمان قرار دارد. بوش یکی از 10 شرکت بزرگ آلمانی است که شهرت زیادی در تولید قطعات مختلف صنعتی و برقی دارد. اگر بخواهیم گروه محصولات این شرکت را بررسی کنیم می توان آنها در چند دسته ی راهکارهای موبایلی نرم افزاری و سخت افزاری، محصولات مخصوص مصرف کننده مانند لوازم برقی خانگی، ابزارهای کارگاهی، فناوری های صنعتی و ساخت و ساز، کلیدهای حفاظتی، قطعات خودرو و غیره تقسیم بندی نمود.

این شرکت آلمانی پس از گذر از موانع بسیار و سختی هایی که سر راه تولید کنندگان این شرکت قرار داشت توانستند پیشرفت خود را ادامه داده و به یکی از برترین برندهای بزرگ دنیا تبدیل گردند. در سه دهه اخیر فعالیت این شرکت فرصت های همکاری زیادی در کشورهای دیگر فراهم شد و همین امر سبب گسترش تولیدات شرکت بوش گردیده است. در ادامه به بررسی و معرفی محصولات برق صنعتی این شرکت می پردازیم :

کلیدهای حفاظتی بوش

معرفی محصولات حوزه برق صنعتی بوش

در میان محصولات برق صنعتی می توان به کلیدهای اتوماتیک بوش، بی متال ها، فیوزهای مینیاتوری، کنتاکتور و انواع محافظ جان بوش اشاره کرد. این دسته از محصولات بوش می توانند در مدارها قرار گرفته و در صورت وجود اضافه بار یا جریان اتصال کوتاه مدار را قطع کرده و از آسیب رسیدن به سیستم های برقی جلوگیری نمایند. البته هرکدام از کلیدهای حفاظتی دارای عملکرد متفاوتی می باشند به طور مثال کلیدهای محافظ جان بر خلاف فیوزها نشتی جریان را قبل از آنکه به بالای 30 میلی آمپر برسد تشخیص داده و جریان را قطع می کنند. حال مهم ترین انواع این کلیدها را بررسی می کنیم.

کلید اتوماتیک بوش

این کلیدها در زمان افت بیش از حد و یا ازدیاد بالای جریان جهت حفاظت از تجهیزات برقی و الکترونیکی مدار را قطع می کنند. یکی از مزایای این کلیدها نسبت به فیوزهای مینیاتوری این است که بلافاصله پس از قطع مدار می توانند مجددا مورد استفاده قرار گیرند. کلید اتوماتیک بوش در دو نوع هوایی و کامپکت ارائه می شود.

بی متال بوش

بی متال بوش از دو فلز ناهم جنس ساخته شده است که ضرایب انبساط متفاوتی دارند و برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در برابر اضافه بار به کار می روند. از اجزای بیمتال بوش می توان به تیغه اتصال به کنتاکتور، ترمینال های اتصال به کابل موتور، ترمینال مشترک مدار فرمان، پیچ تنظیم جریان، ترمینال های باز و بسته مدار فرمان و دکمه برگشت وضعیت اشاره کرد.

محصولات بوش

کنتاکتور بوش

کنتاکتورهای بوش را می توان در مدارهایی با ولتاژ و آمپراژ بالا مورد استفاده قرار داد به طور مثال در ماشین آلات صنعتی می توان اضافه بار یا جریان اتصال کوتاه را با استفاده از کنتاکتور تشخیص داد و قطع کرد که در این حالت از آسیب رسیدن به مدار هم جلوگیری می شود. کنتاکتور بوش بر اساس نوع کارکرد از انواع A تا F نامگذاری می شود.

شما می توانید برای خرید محصولات بوش و یا اطلاع از قیمت تجهیزات برق صنعتی بوش به لایت هوم مراجعه کرده و با کسب اطلاعات محصول خود را خریداری نمایید.

ادامه مطلب
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری