برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
شاخه‌ها
more... less
براساس قیمت
3300تومان 5800تومان
خاور نو

خاور نو

شرکت خاور نو

کارخانه تولیدی خاور نو از کارخانه های معتبر در ایران در زمینه تولید انواع لوله گالوانیزه می باشد. این کارخانه با استفاده از توان تولید بالا، قادر به تولید انواع لوله ها مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد. لوله برق های خاور نو در انواع لوله های سبک، نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد. 

قیمت و خرید لوله برق

معرفی محصولات کلی کارخانه خاور نو

برند خاور نو در زمینه تولید لوله های گالوانیزه گرم، لوله های گالوانیزه سرد، لوله های گالوانیزه ورقی، لوله های فولادی مشکی، لوله های فلکسیبل و اتصالات فعالیت دارد.

لوله فلکسی یا خزطومی خاور نو

همه ی ما می دانیم که در هر پروژه ی ساختمانی، اعم از ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری، ساختمان های درمانی و… سیم و کابل ها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، همانطور که می دانید، این سیم و کابل ها به صورت توکار و روکار مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین محافظت از آن ها در مقابل آسیب های ناشی رطوبت،خوردگی یا آسیب های جدی تر و عمیق تر امری مهم و حیاتی تلقی می شود. محافظت از سیم و کابل ها با استفاده از روش ها و ابزار آلات مختلف قابل اجرا است. لوله های فلکسیبل یکی از این ابزارآلات بوده که با نام عامیانه لوله های فلکسی و یا خرطومی شناخته می شوند.

لوله های فلکسی خاور نو به صورت کلی، یک کانال با سطح مقطع گرد بوده که معمولا از جنس فلز ساخته شده است. این لوله ها،لوله هایی فوق العاده انعطاف پذیر، سبک وزن و دارای طول زیاد هستند که وظیفه ی اصلی آن ها محافظت از سیم و کابل های به کار رفته در پروژهای عمرانی می باشد. این لوله ها معمولا برای حفاظت از کابل هایی که در محیط های بیرونی قرار دارند های مورد استفاده قرار میگیرند. لوله فولادی گالوانیزه در بین مردم با نام لوله های آهن سفید شناخته می شوند.

قیمت ارزان لوله برق

لوله گالوانیزه خاور نو

لوله فولادی گالوانیزه از فولاد نرم ساخته شده است. در واقع می توان گفت این نوع لوله ها با استفاده از ورق های فولادی ساخته شده اند. این ورق های فولادی با توجه به قطر مورد نظر لوله و ضخامت آن برش داده شده و پس از آن، این ورق ها را با فشار از داخل قالب های مورد نظر عبور می دهند تا شکل نهایی لوله ها به دست آید. در انتها درز های موجود در لوله ها، به منظور حفظ همبستگی و یکپارچگی لوله به یکدیگر جوش داده می شوند. تا این جای کار لوله های فولادی خاور نو مورد نظر تولید شده اند. گام بعدی در تولید لوله فولادی گالوانیزه، اجرای فرایند گالوانیزاسیون روی لوله ها می باشد.

لوله های فولادی شرکت خاور نو

لوله های فولادی در مواجهه با خورنده هایی همچون اسید حساسیت بیشتری را از خود بروز می دهند، در واقع می توان گفت هر نوع اسیدی که باعث آسیب دیدن چدن شود برای لوله های فولادی گالوانیزه نیز می تواند مضر باشد. این در حالی  است که قرار گرفتن این لوله ها در معرض آب نه تنها باعث آسیب دیدن این لوله ها نخواهد شد، بلکه سخت شدن هرچه بیشتر آن ها را نیز به دنبال خواهد داشت.

سینی کابل خاورنو

سینی کابل، ابزاری است که به منظور حفاظت، هدایت و نگهداری کابل های عایق به کار رفته در سیستم های کابل کشی ساختمان ها اعم از کابل های برق،کابل های شبکه و ارتباطات و… بر روی دیوار، سقف، زمین و حتی زیر زمین مورد استفاده واقع می شود. به طور کلی از سینی کابل جهت مدیریت هدایت کابل های برق و… استفاده می شود، همچنین سینی های کابل می تواند به عنوان یک جایگزین برای سیستم لوله های فلکسی برق مورد استفاده قرار گیرند. در واقع به بیانی ساده تر می توان گفت، سینی های کابل جهت مرتب بودن کابل ها، محافظت از آن ها و همچنین ممانعت از ایجاد تماس بین کابل ها،در سیستم کابل کشی ساختمان ها استفاده می شود. همچنین وجود سوراخ های متعدد در برخی از این سینی ها موجب برودت هوا شده و از داغ شدن بیش از حد و آسیب های ناشی از آن جلوگیری کرده، و به این ترتیب ازکابل هایی که از آن عبور کرده اند محافظت می کنند. در صورتی که نیازی به اضافه کردن یک کابل به سیستم برق کشی ساختمان احساس شود، می توان این کار را از طریق سینی های کابل به راحتی و بدون دغدغه های سیم کشی از طریق ایجاد لوله جدید، اجرا نمود، به همین منظور این سینی های کابل،می توانند در راستای ایجاد تغییرات قابل پیش بینی در سیستم کابل کشی ساختمان ها، به طور چشمگیری مفید واقع شوند.

شما برای اطلاع از قیمت محصولات خاور نو و همچنین اطلاع از قیمت لوله برق خاور نو با همکاران فروش ما در لایت هوم تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب
کشور سازنده :
ایران
برند :
خاورنو
نوع لوله :
فولادی
3,300 تومان
لوله گالوانیزه خاور نو – سطح مقطع 13 میلیمتر – در دو نوع گالوانیزه سرد و گرم – تولید در شاخه 3 متری (قیمت بر اساس هر متر میباشد و متراژ هر شاخه 3 متر)
کشور سازنده :
ایران
برند :
خاورنو
نوع لوله :
فولادی
3,500 تومان
لوله گالوانیزه خاور نو – سطح مقطع 16 میلیمتر – در دو نوع گالوانیزه سرد و گرم – تولید در شاخه 2 متری (قیمت بر اساس هر متر میباشد و متراژ هر شاخه 3 متر)
کشور سازنده :
ایران
برند :
خاورنو
نوع لوله :
فولادی
4,600 تومان
لوله گالوانیزه خاور نو – سطح مقطع 21 میلیمتر – در دو نوع گالوانیزه سرد و گرم – تولید در شاخه 3 متری (قیمت بر اساس هر متر میباشد و متراژ هر شاخه 3 متر)
کشور سازنده :
ایران
برند :
خاورنو
نوع لوله :
فولادی
5,800 تومان
لوله گالوانیزه خاور نو – سطح مقطع 29 میلیمتر – در دو نوع گالوانیزه سرد و گرم – تولید در شاخه 3 متری (قیمت بر اساس هر متر میباشد و متراژ هر شاخه 3 متر)
تلفن تماس

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری