دیدن عکس در اندازه بزرگ

داکت قرنیزی البرز

داکت قرنیزی البرز – در ابعاد مختلف – رنگ بدنه سفید

نوع داکتابعاد محصولقیمت هر شاخه (به تومان)متراژ در بسته
داکت قرنیزی البرز30 × 15 mm366050
داکت قرنیزی البرز45 × 15 mm606040
داکت قرنیزی البرز20 × 70 mm846040

قیمت ها برحسب هر شاخه دو متری می باشید

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

3,660 تومان

اضافه کردن کم کردن

داکت قرنیزی البرز

داکت قرنیزی البرز یکی از محصولات این شرکت می باشد که ساخت آن با طراحی جدید انجام شده و امروزه استفاده از این محصولات در ساختمان سازی و سیم کشی های مدرن کاربرد گسترده ای یافته است زیرا علاوه بر اینکه می توانند کابلهای استفاده شده در یک فضا را از دید پنهان نمایند در عین حال از آسیب رسیدن به این تجهیزات جلوگیری می شود.

در صورتی که در یک محل نیاز به عبور هم زمان سیم ها و کابل ها از روی دیوار یا کف را داشته باشید می توانید به جای استفاده از قرنیز ، داکت البرز نوع قرنیز را به کار ببرید که در این صورت ضمن رعایت زیبایی امکان عبور تجهیزات برقی مانند سیم و کابلهای مورد نظر در کناره دیوار فراهم می گردد بنابراین با استفاده از این محصول شما می توانید برای مسیر حرکت انواع سیم و کابل خود از محفظه ای درب دار استفاده نمایید تا هم از آسیب ها و صدمات وارده جلوگیری نمایید و هم زیبایی فضا را با پوشاندن سیستم های برقی تامین کنید.

  

داکت قرنیزی البرز

 

داکت قرنیزی البرز دارای زوایای زیبا و عمق مناسب است و همچنین با کیفیت بالایی در رنگ سفید تولید می شود که مشتریان می توانند متناسب با سلیقه و نیاز خود نسبت به خرید مدل های مختلف آن اقدام نمایند.

همانطور که می دانید قرنیزها به شکل نوﺍری ﺍز سنگ، چوب،  پلاستیک ، بتن و سیمان بوده که در پایین دیوﺍر و در امتداد ﺁن نصب می‌شوند البته این نوارها قابلیت نصب در گوشه های داخلی و خارجی دیوار را نیز دارند که عموماً نسبت به دیوار برجسته بوده و سبب ایجاد شکل زیبایی در ساختمان یا فضای مورد نظر شما می گردند. مهمترین وظیفه قرنیز محافظت ﺍز نازک کاری دیوﺍر در برﺍبر صدمات ناشی ﺍز برخورد اسباب و اثاثیه و جلوگیری از نفوذ مستقیم رطوبت و آب از کف به دیوﺍر می‌باشد.بنابراین داکت قرنیزی ظاهری شبیه به قرنیز دارد با این تفاوت که در بدنه داخلی آن امکان عبور انواع سیمها و کابلها وجود دارد و وظیفه دارند که این تجهیزات را نظم ببخشند و در عین حال سبب ایجاد زیبایی دکوراسیون فضای مورد نظر شما نیز گردند.

داکت قرنیزی البرز دارای سه ابعاد مختلف است با عرض های متفاوت است و این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا متناسب با حجم سیمهای عبوری خود یکی از این کانالها را برگزینند.

کشور سازندهایران
برندالبرز
نوع محصولداکت
جنس بدنهABS
سایز داکت3*1.5 | 4.5*1.5 | 7*2
نوع داکتقرنیزی
کشور سازندهایران
برندالبرز
نوع محصولداکت
جنس بدنهABS
سایز داکت3*1.5 | 4.5*1.5 | 7*2
نوع داکتقرنیزی