1
2
3
4
کابل افشان شیلد دار بافته شده افشار نژاد خراسان دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل افشان شیلد دار بافته شده افشار نژاد خراسان

کابل شیلد افشار نژاد خراسان (کابل قدرت شیلدار افشارنژاد خراسان) - نوع کابل افشان و انعطاف پذیر - دارای هادی هم محور از مفتول های مسی همراه نوار مسی - هادی مسی کلاس 5- روکش PVC - دارای چند سایز قابل انتخاب توسط مشتری

کابل افشان افشارنژادقیمت هر متر کابل افشان(تومان)
کابل افشان شیلد بافته شده 1×24260
کابل افشان شیلد بافته شده 1.5×25940
کابل افشان شیلد بافته شده 2.5×28520
کابل افشان شیلد بافته شده 1×36000
کابل افشان شیلد بافته شده 1.5×37560
کابل افشان شیلد بافته شده 2.5×310980

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.8/10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

کابل افشان شیلد بافته شده افشار نژاد خراسان

کابل شیلد افشار نژاد خراسان از انواع کابل کنترل سیم و کابل افشار نژاد خراسان است که دارای یک لایه محافظ داخلی می باشد که کابل را در برابر تداخلات الکتریکی و مکانیکی حفاظت می کند همچنین این کابل دارای هادی هم محور است و برای کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید، صنایع ابزار آلات ماشین ها، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک و غیره استفاده می شوند ولی این کابل ها برای فضای باز مناسب نیستند و باید جهت نصب ثابت استفاده شوند. در ساختمان داخلی کابل شیلددار هادی مسی کلاس 5 قرار دارد که با عایقی پوشانده شده اند و روی آنها شیلد بافته شده با مس قلع اندود با پوشش تقریبی 85 درصد قرار دارد و در نهایت یک روکش PVC/ST2 90°C روی تمام این مجموعه را فراگرفته است.

کابل افشان شیلد دار انعطاف پذیر افشارنژاد خراسان دارای دامنه دمایی بین 5- تا 50+ درجه در حالت خم شو و دامنه دمایی 40- تا 50+ درجه در حالت نصب ثابت می باشد. از دیگر ویژگی های این کابل می توان به ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت اشاره کرد همچنین این کابل دارای اندازه های مختلفی است که افراد می توانند در زمان خرید یکی از این سایزها را انتخاب کنند. کابل شیلد افشار نژاد خراسان نوعی کابل برق است که در آن یک هادی رسانا روی غلاف اولیه سیم ها قرار می گیرد که در این محصول جنس شیلد از مس قلع اندود شده است. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از کابل شیلد دار جلوگیری از میدان مغناطیسی می باشد که روی کابل به عنوان سپر دفاعی عمل می کند و نویز را کاملا از بین می برد.

به طور کلی کابل شیلد دار به کابلی گفته می شود که دارای محافظ داخلی باشد که هدف از داشتن این لایه، محافظت کابل ها در برابر تداخلات مکانیکی و الکتریکی است به طور مثال کابل های ابزار دقیق برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال در صنعت استفاده می شوند و اگر در این کابل ها شیلد وجود نداشته باشد ممکن است در معرض نویز قرار گیرند. کابل شیلد دار افشار نژاد خراسان دارای انواع مختلفی می باشد که کاربری های متنوعی دارند و به طور کلی این نوع کابل قادر است آن را در برابر نویز های خارجی محافظت نماید.

شما می توانید برای خرید کابل افشان شیلد بافته شده افشارنژاد خراسان و یا اطلاع از قیمت کابل افشان شیلد دار افشار نژاد خراسان به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندافشار نژاد خراسان
نوع سیم و کابلکابل شیلد دار
کشور سازندهایران
برندافشار نژاد خراسان
نوع سیم و کابلکابل شیلد دار

30 کالای مرتبط

دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر