دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل زوجی افشار نژاد خراسان

کابل زوجی افشار نژاد خراسان هوایی - دارای عایق و روکش PVC - حفاظ الکترواستاتیکی - ولتاژ نامی حداکثر 200 ولت - روکش پی وی سی خاکستری رنگ - هادی مس آنیل شده

کابل افشان افشارنژادقیمت هر متر کابل افشان(تومان)
کابل تلفن هوایی 0.6×2×21945
کابل تلفن هوایی 0.6×2×43120
کابل تلفن هوایی 0.6×2×64320
کابل تلفن هوایی 0.6×2×106600

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.8/10

کابل تلفن هوایی افشار نژاد خراسان

کابل تلفن هوایی افشار نژاد خراسان يکی از محصولات شرکت سيم و کابل افشار نژاد خراسان است که با نام کابل زوجی نيز شناخته می شود و می توان از آن در تاسیسات تلفنی داخل ساختمان ها و مراکز تلفن به طور ثابت در زیر یا روی دیوار استفاده کرد همچنین در خارج ساختمان استفاده از کابل زوجی افشارنژاد خراسان فقط بر روی دیوار مجاز است و کاربرد آن در زیر زمین مجاز نمی باشد. این کابل تلفنی مطابق با استاندارد TCI , VDE 0815 , IEC 60189 ساخته شده است و دامنه حرارتی آن در حالت خم شو بین 5- درجه تا 50+ درجه و در حالت نصب ثابت بین 30- تا 70+ می باشد.

afshar nezhad wire and cable

در کابل تلفنی افشار نژاد خراسان ولتاژ نامی حداکثر 200 ولت می باشد و این کابل با سطح مقطع های مختلف با قابلیت انتخاب در اختیار مشتری قرار داده می شود. در این کابل عایق PVC است و رشته های سیم با گام مناسبی زوج می شوند همچنین روی این مجموعه حفاظ الکترواستاتیکی کشیده شده است که شامل نوار پلی استر، سیم زمین به اضافه آلومینیوم فویل می باشد و روی آن در نهایت روکش خاکستری رنگ PVC قرار دارد. این نوع کابل برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال در تلفن، فکس، تلکس، سیستم های اعلام سرقت، سیستم های مخابراتی و غیره کاربرد دارد. البته کابل های تلفن هوایی یکی از انواع کابل های زوجی افشار نژاد خراسان می باشند که در ادامه با دو مدل کابل تلفنی دیگر نیز آشنا می شوید.

نوع دیگری از کابل تلفنی افشار نژاد خراسان کابل زوجی زمینی است که اگر از نوع زمينی باشد برای استفاده در زير خاک، داخل لوله يا درون کانال مناسب است ولی نصب اين نوع  کابل در محيط هايی که احتمال آتش سوزی می رود مجاز نيست.

  

afshar nezhad wire and cable

 

کابل زوجی افشار نژاد اگر از نوع تلفنی داخلی باشد در تاسيسات تلفنی داخل ساختمان استفاده می شود و نصب آن بر زیر یا روی ديوار مجاز بوده اما در خارج ساختمان استفاده از آن فقط به صورت نصب روی دیوار مجاز است و کاربرد آن در زير زمين مجاز نمی باشد.

afshar nezhad wire and cable 

 شما می توانید برای خرید کابل زوجی افشار نژاد خراسان و یا اطلاع از قیمت کابل تلفن هوایی افشارنژاد خراسان به لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با اطمینان خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندافشار نژاد خراسان
نوع سیم و کابلکابل زوجی
کشور سازندهایران
برندافشار نژاد خراسان
نوع سیم و کابلکابل زوجی

30 کالای مرتبط