دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل آنتن افشار نژاد خراسان

کابل آنتن افشار نژاد خراسان - با فرکانس بالا( 50 و 75 اهم) - هادی مسی کلاس 1 یا 2 - عایق PE - دارای شیلد مسی بافته شده - تست ولتاژ 2000V a.c. 50Hz

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.8/10

کابل آنتن افشار نژاد خراسان 4.5C-2V

کابل آنتن افشار نژاد خراسان که با نام کابل هم محور یا کابل کواکسیال نیز شناخته می شود از انواع سیم و کابل افشار نژاد خراسان است که برای انتقال اطلاعات به کار می رود همچنین در ساختمان داخلی آن یک رسانای مسی قرار گرفته است که توسط یک عایق پلاستیکی محصور شده است و روی این لایه نیز یک رسانای نازک به هم بافته شده برای انعطاف کابل قرار گرفته است و همه این اجزا در داخل عایق دیگری جاسازی شده اند. کابل های کواکسیال بر اساس مقدار مقاومت در برابر جریان به دو دسته 50 اهم و 75 اهم تقسیم می شوند. يکی از مهم ترين محيط های انتقال اطلاعات در سيستم های مخابراتی کابل های آنتن يا کواکسيال می باشند که در اين نوع کابل دو سيم تشکيل دهنده يک زوج متقارن نيستند و هر زوج از يک سيم در مغز و يک روکش بافته شده مسی تشکيل شده است.

ویژگی های کابل کواکسیال افشار نژاد خراسان

کابل آنتن افشار نژاد خراسان یا کابل کواکسیال افشار نژاد خراسان مطابق با استاندارهای روز دنیا JIS 3501 ساخته شده است و برای انتقال هايی با فرکانس بالا استفاده می شود به خصوص استفاده از اين سیم و کابل برای انتقال های راديويی و تلويزيونی متداول است. این کابل دارای دامنه کارکرد از 35- درجه تا 80+ درجه است و مقاومت عایقی حداقل 10000MΩ.Km را دارد همچنین تست ولتاژ این کابل 2000V a.c. 50Hz می باشد. کابل های کواکسيال دارای خواص متغير مکانيکی، حرارتی و الکتريکی بوده و با داشتن ظرفيت بالا در انتقال و همچنين دوام و پايداری خوب از کابل های پر کاربرد می باشند. در ساختمان داخلی این کابل هادی از نوع مس کلاس 1 یا 2 است که روی آن عایق PE و سپس شیلد مسی بافته شده قرار دارد که روی کل این مجموعه را روکشی فرا می گیرد که کابل را در برابر آسیب ها و خسارات محافظت می کند.

کابل آنتن با نام کابل کواکسيال نيز شناخته می شود و جنس هادی در کابل کواکسيال افشار نژاد مس آنيل شده قلع اندود بوده که با عايقی از پلی اتيلن يا فوم پلی اتيلن پوشانده شده است. از این کابل در فرستنده ها، گیرنده ها، کامپیوترها، انتقال های رادیویی و تلویزیونی استفاده می شود زیرا در حالت گیرندگی هی نویزی نمی تواند در طول خط انتقال وارد شود و در حالت فرستندگی هیچ تشعشع و تابشی در طول کابل دیده نمی شود بنابراین انتقال امواج کاملا محافظت شده می باشد.

  

afshar nezhad wire and cable 

مزايای استفاده از کابل کواکسيال افشار نژاد

  • پايين بودن مخارج نگه داری
  • پهناي باند وسيع
  • ظرفیت بالای انتقال حداکثر تا 300 مگاهرتز
  • دوام بالا
  • قابليت اعتماد بالا
  • قابل استفاده در سيستم هاي آنالوگ و ديجيتال

شما می توانید برای خرید کابل آنتن افشار نژاد خراسان و یا اطلاع از قیمت کابل کواکسیال افشار نژاد خراسان به سایت فروشگاهی لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات لازم خریداری نمایید.

کشور سازندهایران
برندافشار نژاد خراسان
نوع سیم و کابلکابل آنتن
کشور سازندهایران
برندافشار نژاد خراسان
نوع سیم و کابلکابل آنتن

30 کالای مرتبط