لیست قیمت لوستر و چراغ آویز

راهنمای خرید

قیمت انواع لوستر و آویز در جدول زیر آورده شده است تا شما بتوانید قیمت مدل مورد نظر خود را مشاهده و محصول را خریداری نمایید. همان طور که می دانید امروزه انواع لوستر یا آویز در مدل های مختلف طراحی و به بازار عرضه شده است تا برای هر فضا و هر سبک دکوراسیون آویز مناسب با آن دکور نصب شود و علاوه بر ایجاد نور و تامین روشنایی بر زیبایی محیط تاثیر بگذارد. در واقع لوستر یا آویز می تواند به عنوان یک المان تزیینی در دکوراسیون به شمار آید. با نصب یک لوستر شیک و متناسب با دکوراسیون، جلوه و زیبایی محیط را چند برابر نمود. 

قیمت لوستر و چراغ آویز 

قیمت لوستر و آویز بر اساس مواد به کار رفته در ساخت آن و برند تولید شده و ابعاد و وزن ارزیابی می شود. مثلا لوستر های کریستال دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر آویز ها است.
نکته بسیار مهم در انتخاب و خرید لوستر این است که متناسب با آن فضا انتخاب شود. به طور مثال برای سالن های دارای سقف بلند از لوستر های پرحجم و برای سقف کوتاه لوستر های کوچک و جمع و جور انتخاب می شود. شما پس از انتخاب و مشاهده لیست قیمت لوستر و چراغ آویز مورد نظر خود، با کلیک کردن روی نام محصول به صفحه اطلاعات آن هدایت می شود و می توانید آن را سفارش دهید.

نکات مهم در انتخاب لوستر و چراغ آویز

در انتخاب و خرید لوستر بایستی به عواملی توجه کرد تا پس از نصب لوستر یا چراغ آویز از نتیجه نهایی رضایت حاصل شود. یعنی هم از نظر روشنایی و هم زیبایی مناسب برای فضا باشد. برای انتخاب درست لوستر اولین مسئله ای که باید در نظر گرفت این است که میزان نور مناسب برای محیط با توجه به وسعت فضا چقدر است. بسته به میزان نور مورد نیاز، اندازه لوستر و تعداد شاخه ها و شار نوری لامپ های لوستر مشخص می شود. فرم و مدل لوستر نیز حتما بایستی متناسب با سبک دکوراسیون انتخاب شود.

سوالات متداول لیست قیمت لوستر و چراغ آویز
چطور لوستر مناسب برای هر محیط انتخاب کنم؟ابتدا باید به نوع سبک دکوراسیون خود توجه نمایید. نسبت به سبک دکوراسیون سنتی، مدرن و ... مدل لوستر یا آویز را انتخاب نمایید. پس از انتخاب مدل مورد نظر با توجه به مساحت محیط و ارتفاع سقف سایز مناسب لوستر برای فضا تعیین می شود. برای فضای کوچک‌ تر از ۳ در۳ متر، عرض لوستر بین ۴۳ تا ۵۰ سانت و
فضای حدود ۴ در۴ متر، عرض لوستر حدود ۶۰ تا ۷۰ سانت و فضای حدود ۴.۵ در ۴.۵ متر، عرض لوستر بین ۶۵ تا ۸۲ سانت مناسب می باشد.
برای اتاق خواب چه لوستر یا آویزی مناسب است؟ اتاق خواب همان طور که از نامش پیداست برای خواب و استراحت استفاده می شود و نیاز به نور زیاد ندارد. اما می توان از انواع چراغ آویز با نور ملایم و گرم که ترجیحا میزان تابش قابلیت تنظیم داشته باشد استفاده کرد.
لوستر با لامپ در سایت موجود است؟ خیر، تمامی لوستر ها بدون لامپ هستند. برای استفاده از لامپ درون آن پیشنهاد می شود که از لامپ های عجیب و غریب استفاده نکنید تا در صورت آسیب دیدن به راحتی آن را تعویض نمایید.
آیا برای فروش جنس به همکاران تخفیف هم دارید ؟بله، برای ارائه کالا به همکاران تخفیف در نظر گرفته ایم که شما می توانید جهت اطلاع از این تخفیف ها بسته به کالایی که خریداری می نمایید با کارشناسان لایت هوم تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
لیست قیمت لوستر و چراغ آویز
اعمال فیلتر