لیست قیمت ترانکینگ

راهنمای خرید

ترانکینگ محفظه ای دربسته برای عبور سیم و کابل ها می باشد که قابلیت نصب انواع کلید و پریز ماژولار روی بدنه ترانک را دارد. ترانک ها در واقع مناسب ترین راه برای ایجاد شبکه های ساختار یافته در محیط های مختلف می باشند و ضمن نظم دادن به محیط بستری مناسب را برای عبور انواع سیم و کابل فراهم می آورند. ترانک ها نسبت به داکت معمولا ساختاری پیچیده تر دارند و به تبع قیمت ترانکینگ نسبت به انواع داکت بالاتر است. در این بخش لیست قیمت ترانک با برندهای مختلف ایرانی و خارجی به تفکیک قرار داده شده است که شما می توانید با مراجعه به لیست مورد نظرتان ویژگی های محصولات را مشاهده کرده و کالای مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

نگاهی به لیست قیمت ترانکینگ

یکی از اصلی ترین تفاوت ترانکینگ ها با یکدیگر، شرکت سازنده آنها می باشد که کیفیت و متریال ساخت کالا را تضمین می کند. به همین دلیل در این بخش لیست قیمت ترانکینگ با برندهای مختلف را قرار داده ایم تا شما بتوانید با مراجعه به هرکدام از لیست ها با نام محصولات، ویژگی های اصلی و قیمت آنها در یک نگاه کلی آشنا شوید و بر اساس نیاز خود یکی ترانکینگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. طراحی بدنه و کاربرد ترانکینگ ها نیز در قیمت آنها تاثیر گذار است. انواع ترانکینگ دیواری، دفنی و ستونی دارای قیمت های متفاوتی هستند که هرکدام را می توان در محیط های متفاوتی مورد استفاده قرار داد.

معرفی انواع ترانکینگ

ترانکینگ ها دارای مزایای زیادی هستند مثلا علاوه بر اینکه سیم ها و کابل ها را در برابر ضربه ها، فشارهای مکانیکی و آسیب های مختلف محافظت می کنند معمولا دارای بدنه محکم تری نیز نسبت به داکت ها می باشند و از جنس نوعی پی وی سی ضد حریق ساخته می شوند. همچنین برای نظم دهی به سیم و کابل ها استفاده از ترانک گزینه ای مناسب است و از طرفی می توان کلید ها و پریزهایی که نیاز دارید را روی ترانکینگ ها نصب نمایید و پیوستگی و نظم خاصی را در محیط ایجاد کنید.

ترانکینگ ها انواع مختلفی دارند که می توان به ترانکینگ دیواری، دفنی و ستونی اشاره کرد که هرکدام در جای مخصوص نصب شده و کاربرد دارند. قیمت ترانکینگ به اندازه آن نیز بستگی دارد. این محصولات در سه سایز استاندارد 80×50، 100×50 و 150×50 تولید می شوند البته در برندهای مختلف ممکن است اندازه های متفاوتی تولید شده باشد.

سوالات متداول لیست قیمت ترانکینگ
آیا ترانکینگ ها فقط در رنگ سفید تولید می شوند ؟خیر ترانکینگ ها در برندهای مختلف با رنگ ها و طرح های مختلفی تولید شده اند ولی به صورت معمول ترانک سفید را به راحتی می توان در هر فضا و متناسب با هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار داد.
برای نصب هر ترانکینگ باید چه چیزهایی خریداری کنم ؟فروش هر قسمت از ترانک از بدنه تا انواع اتصالات مانند سه راهی، زاویه داخلی و خارجی، قطعه اتصال، بست انتهایی و غیره همه به صورت جداگانه می باشد. البته نصب هر ترانکینگ به فضای مورد نظر شما و مسیری که ترانک قرار است نصب شود بستگی دارد. برای راهنمایی بیشتر جهت نصب و خریداری قطعات جانبی با کارشناسان لایت هوم تماس بگیرید.
من یک لیست سفارش از محصولات مختلف لایت هوم دارم که تعدادشون هم زیاده، ترانکینگ هم به صورت متری میخواهم، با توجه به تعداد بالای سفارشات تخفیف هم داره ؟بله، برای مشتریانی که هریک از محصولات را به تعداد بالا سفارش دهند لایت هوم تخفیف هایی را در نظر می گیرد که برای اطلاع از آنها باید از طریق شماره های درج شده در قسمت پایین سایت با کارشناسان تماس گرفته و از آنها راهنمایی بگیرید.
چرا در سایت لایت هوم ارسال کالا رایگان نیست ؟معمولا در سایت هایی که هزینه ارسال کالا رایگان است به قیمت محصولات باید درصدی اضافه شود تا هزینه های حمل و نقل را پوشش دهد ولی در لایت هوم از آنجایی که سفارشات معمولا به تعداد بالا هستند در صورتی که قیمت ها افزایش یابد برای مشتریانی که سفارش های تعداد بالا دارند مقرون به صرفه نخواهد بود. به طور مثال اگر کالایی با قیمت 200 هزار تومان به تعداد 100 عدد از لایت هوم خریداری شود. هزینه ارسال آن داخل تهران 30 تا 40 هزار تومان می باشد. در صورتی که اگر قرار باشد ارسال رایگان صورت گیرد همین کالا باید با قیمت بالاتر حدود 205 هزار تومان عرضه گردد که در تعداد بالا مثلا سفارش 500 عددی از این محصول مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان به جمع کل خرید مشتری اضافه می شود که این از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.
لیست قیمت ترانکینگ
اعمال فیلتر