لیست قیمت کلید و پریز

راهنمای خرید

کلید و پریز عضوی از طراحی دکوراسیون محیط که تنوع بالای آنها در طرح و مدل به شما این انتخاب را می دهد تا بتوانید آنها را با سایر عناصر در محیط مورد نظرتان هماهنگ نمایید. در بخش کلید و پریز لایت هوم می توانید طیف گسترده ای از این محصولات را در رنج قیمت های مختلف و در انواع ایرانی و خارجی مشاهده کرده و خریداری نمایید. در ادامه لیست قیمت کلید و پریز با برندهای مختلف ایرانی و خارجی لوکس قرار داده شده است تا به راحتی بتوانید محصولات مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

بررسی لیست قیمت کلید و پریز

قیمت کلید و پریز المانی است که به طور حتم در خرید این محصولات اهمیت بالایی دارد به طور مثال وقتی قرار باشد برای یک ساختمان با تعداد واحد بالا کلید و پریز خریداری نمایید باید در کنار مدل و شرکت سازنده، قیمت کلید و پریز را نیز در نظر داشته باشید. در گذشته به کلید و پریز صرفا به عنوان یک محصول الکتریکی نگاه می شده که وجود آن در هر جایی لازم بوده است ولی با افزایش تنوع ساخت و مدل این محصولات، می توان کلید و پریز را به عنوان یه المان زیبایی در دکوراسیون در نظر گرفت.

خرید کلید و پریز مناسب به فاکتورهای مختلفی از جمله جنس بدنه کلید و پریز، رنگ قاب و رویه، نوع مکانیزم به کار رفته، شرکت سازنده، طراحی قاب با جنس های مختلف، لمسی یا ساده بودن کلیدها و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. به همین دلیل برای خرید و انتخاب کلید و پریز باید تمامی این ویژگی ها را در نظر گرفت. وجود لیست قیمت کلید و پریز با برندهای مختلف اعم از برندهای ایرانی همانند کلید و پریز دلند، ایران الکتریک، مهسان، پارت الکتریک، ویرا، خیام، آنتیکو و کلید و پریز خارجی با برندهای ویسیج، اشنایدر، ویکو، اکونا، مدرنا، فده، متودو، برکر و غیره به شما امکان مقایسه سریع مدل ها و قیمت آنها را می دهد تا بتوانید متناسب با نیاز خود کلید و پریز مناسب را انتخاب نمایید.

سوالات متداول لیست قیمت کلید و پریز
آیا می توان کادر و رویه کلید و پریز را به صورت جداگانه از برندهای مختلف انتخاب کرد ؟خیر معمولا باید کادرها و رویه ها از یک برند باهم استفاده شوند و در اکثر کلید و پریزها نمی توان کادر را از یک برند و رویه را از برند دیگر انتخاب کرد.
آیا برای استفاده از کلیدهای لمسی حتما باید سیستم هوشمند در خانه استفاده شده باشد ؟خیر شما می توانید کلیدهای لمسی را جایگزین کلید و پریز قدیمی منزل خود کرده و مورد استفاده قرار دهید. البته نوع دیگری از کلیدهای لمسی هوشمند می باشند که با سیستم های هوشمند سازی ساختمان ها قابل استفاده هستند.
آیا برای نصب کلید و پریز جدید باید قوطی کلیدهای قدیمی تعویض شود ؟بیشتر کلید و پریزها با همان قوطی کلیدهای قدیمی قابل نصب می باشند و نیازی به تعویض قوطی کلید نیست. برای اطمینان از این امر در زمان خرید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.
آیا برای کادرهای گروهی باید از مکانیزم گروهی استفاده کرد ؟مکانیزم ها گروهی نیستند و تنها کادرها یا فریم ها هستند که گروهی می باشند و برای قرارگیری هر کلید و پریز داخل این کادرها باید مکانیزم و رویه های جداگانه تهیه و نصب شود.
لیست قیمت کلید و پریز
اعمال فیلتر
js_def