برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

سیم برق دماوند

فهرست:

سیم برق دماوند

سیم برق دماوند از محصولات گروه تولیدی شرکت دماوند است که برای انتقال برق بر حسب ویژگی های مختص خود تقسیم بندی می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت سیم و کابل دماوند توانسته است تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و دارای ماندگاری بالا، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و تنوع عرضه کند و رضایت مشتریان را جلب نماید. سیم های تولیدی شرکت سیم و کابل دماوند شامل انواع مفتولی و نیمه افشان و افشان می باشد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم. تمامی سیم ها دارای حداقل مقاومت عایقی در حداکثر دمای مجاز (70 درجه سانتیگراد) و حداکثر ولتاژ نامی (ولتاژ 500 ولت) بیشتر از KmΩM 0.015 می باشد و مقدار سطح مقطع انواع سیم دماوند همانند سیم مفتولی، افشان و نیمه افشان از 0.5 تا 240 میلیمتر مربع می باشد.

سیم برق دماوند

سیم مفتولی و نیمه افشان دماوند

سیم های مفتولی و نیمه افشان کاربردهای فراوان و گوناگونی دارد. این نوع سیم ها برای نصب ثابت به عنوان سیم های رابط در داکت های زیر زمینی ، انواع ماشین آلات ، تابلو های فرمان و تجهیزات کنترلی به کار می روند. قرارگرفتن این نوع سیم ها داخل لوله و زیر گچ مجاز است. محدوده دمای مجاز محیط از 30- تا 70 درجه سانتیگراد است و ولتاژ نامی 300/500 ولت برای هادی های تا سطح مقطع 1 میلیمتر مربع می باشد.

سم برق مفتولی و نیمه افشان دماوند

ساختار سیم مفتولی و نیمه افشان

سیم مفتولی و نیمه افشان دماوند دارای یک لایه هادی از جنس فلز مس و یک لایه عایق PVC است. جنس و کلاس هادی به کار رفته در سیم از مس آنیل شده کلاس 1 برای سیم مفتولی و کلاس 2 برای سیم نیمه افشان است و تمامی سیم های تولیدی شرکت مطابق با استاندارد ملی IEC 60228) ISIRI 3084) طراحی و تولید شده است. جنس عایق سیم نیز از پی وی سی نوع C می باشد و رنگ عایق گوناگون و مطابق نظر مشتری می باشد.

سیم افشان دماوند

سیم افشان دماوند از تعداد زیادی رشته نازک مسی ساخته شده است و قابلیت انعطاف بالا دارد و به سیم نرم معروف است. سیم افشان به دلیل انعطافی که دارد کاربرد های بسیاری دارد و عمدتا در انواع وسایل برقی و سیستم روشنایی و یا به عنوان سیم رابط در داکت های زیر زمینی، ماشین آلات صنعتی، تابلو برق و فرمان و تجهیزات کنترلی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوع سیم روی سینی کابل، کانال ها و مخازن مجاز نمی باشد ولی داخل لوله و زیر گچ می تواند قرار داده شود. محدوده دمای مجاز برای نصب قابل انعطاف سیم از -5 تا 70 درجه سانتیگراد و برای نصب ثابت از 30- تا70 درجه سانتیگراد است. مقدار ولتاژ نامی 300/500 ولت برای هادی های تا سطح مقطع 1 میلیمتر مربع و 750/450 می باشد.

سم برق افشان دماوند

ساختار سیم افشان دماوند

سیم افشان دماوند دارای دو قسمت رسانا و عایق است که قسمت جنس و کلاس قسمت هادی سیم از رشته های نازک مسی آنیل شده کلاس 5 (افشان) و مطابق با استاندارد ملی (IEC 60228 (ISIRI 3084 تشکیل شده است و جنس عایق رویی سیم آمیزه PVC نوع C می باشد. رنگ بندی عایق سیم گسترده و مطابق با درخواست مشتری صورت می گیرد.

چنان چه تمایل به خرید انواع سیم برق دماوند دارید و یا می خواهید از لیست قیمت سیم دماوند اطلاع یابید می توانید به سایت اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید و پس از مطالعه و کسب اطلاعات لازم اقدام به خرید نمایید و محصول را سفارش دهید. همچنین می توانید با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
لوله و برق اتصالات
لوازم چاه ارت
کلید و پریز
سیم و کابل
سینی کابل
روشنایی
کلید مینیاتوری و محافظ جان
هواکش و تهویه
داکت و ترانکینگ
تابلو برق
لوازم جانبی
دوربین مداربسته
جک درب پارکینگی
آیفون تصویری
خانه هوشمند

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری