برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کابل برق سیمکو

کابل برق سیمکو

کابل برق سیمکو شرکت سیمکو انواع سیم و کابل برق را مطابق با استاندار های ملی ISIRI و استاندارد های معتبر بین المللی تولید می کند. انواع کابل برق سیمکو شامل کابل های قدرت، فشار ضعیف، متوسط و قوی و فوق قوی تا سطح ولتاژ 400 کیلو ولت، کابل های هوایی و خود نگهدار، کابل های کنترل و سیگنال و کابل های مخابراتی و کواکسیال می باشد. هر کدام بر حسب جایگاهی که مورد استفاده قرار می گیرد، دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم. سیمکو انواع گرانول های PVC کم دود و دور کننده شعله و دارای استحکام و مقاومت کافی را نیز تولید می کند.

کابل برق سیمکو

کابل قدرت سیمکو

کابل قدرت NYY سیمکو از انواع سیم و کابل می باشد که در اغلب صنایع برقی مورد استفاده قرار می گیرد. هادی این نوع کابل ها افشان ، نیمه افشان و تک لا است. هادی کابل و عموما برحسب نوع استفاده ، از مس قابل انعطاف تولید شده است و نوع عایق کابل اصولا PVC/A و روکش آن PVC/ST1 می باشد. کابل های قدرت سیمکو به فشار قوی، فوق فشار قوی، فشار متوسط، فشار ضعیف، ابزار دقیق و کنترل تقسیم می شود.

کابل قدرت فوق فشار قوی سیمکو

کابل قدرت فوق فشار قوی سیمکو در دو نوع 230 کیلو ولت و 400 کیلو ولت موجود است و نوع هادی کابل تک رشته و جنس هادی نیز از مس یا آلومینیوم است. بر حسب کاربری و جایی که کابل به کار می رود، و نوار مسدود کنند آب در آن به کار رفته است و دارای زره نوار آلومینیومی می باشد.

کابل قدرت فشار قوی سیمکو

کابل قدرت فشار قوی سیمکو در ولتاژ های 63 کیلو ولت و 132 کیلو ولت وجود دارد و در نوع آلومینیومی و مسی تولید شده است. نوع هادی تک رشته است و ضد آب آن نیز تولید شده است. در سه نوع بدون زره و با زره مفتولی و با زره نواری تولید شده است.

کابل قدرت فشار متوسط سیمکو

کابل قدرت فشار متوسط سیمکو در 4 ولتاژ 6 کیلو ولت و 11 کیلو ولت و 20 کیلو ولت و 30 کیلو ولت وجود دارد. هادی آن از جنس مس و یا آلومینیومی است و شامل سه نوع تک رشته، تک رشته ضد آب و سه رشته می باشد. که هر کدام یا بدون زره، با زره مفتولی و زره نواری موجود است.

کابل قدرت فشار ضعیف سیمکو

کابل قدرت فشار ضعیف سیمکو دارای عایق های PVC و XLPE و ضد آتش است. هادی کابل در دو نوع هم مرکز و غیر هم مرکز وجود دارد. هر دو نوع دارای زره مفتولی و زره نواری و بدون زره است.

کابل های سیمکو

کابل ابزار دقیق  و کابل کنترل سیمکو

کابل ابزار دقیق سیمکو برای اندازه گیری و کنترل نیروگاه ها و واحد های صنعتی مناسب می باشد و دارای عایق های PVC و XLPE است. کابل ابزار دقیق سیمکو در دو نوع شیلد جزئی و شیلد جزئی و کلی است. هر دو نوع بدون زره و زره مفتولی و زره نواری است. کابل کنترل سیمکو نیز برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال به کار می رود در دو نوع بدون شیلد و شیلد دار تولید شده است و دارای عایق پی وی سی و XLPE می باشد. بدون شیلد و شیلد دار آن در سه مدل بدون زره و با زره مفتولی و زره نواری تولید شده است.

کابل مخابراتی و کواکسیال سیمکو

کابل های مخابراتی و کواکسیال سیمکو یک از اصلی ترین و قدیمی ترین محور های انتقال داده در پروژه های شبکه مخابراتی و سایر محیط ها می باشد. این کابل که از دو هادی ( یک سیم مغز مفتولی و یک لایه مسی ) تشکیل شده است توسط دی الکتریک ماده پلاستیکی از هم جدا می شود. کابل های کواکسیال قابلیت انعطاف بالا و شکل پذیری دارد و در دارای طول عمر بالا و دوام مناسب می باشد. در ادامه به توضیح آن می پردازیم:

  • کابل مخابراتی : دارای 4 نوع هوایی (outdoor) و داخلی (indoor) و کانالی و سیم رانژه و دوبل مهاردار می باشد.
  • کابل کواکسیال : کابل کواکسیال سیمکو در مقاومت های 50 اهم و 75 اهم و RG است.
  • کابل تخت : کابل تخت دارای نوع معمولی که شامل 4 و 5 رشته است می باشد. سطح مقطع کابل نیز 5/2 میلیمتر مربع و یا بالاتر از 5/2 میلیمتر مربع است. نوع آسانسوری کابل تخت هم دارای هادی 75/0 و 1 و 5/1 و 5/2 می باشد.
  • کابل گرد : کبل گرد شامل کابل معمولی و کابل کنترل می باشد. نوع معمولی کابل گرد در 1 رشته و 5/3 رشته، 2 الی 5 رشته تا مقطع 5/2، 2 و 3 رشته بالاتر از مقطع 5/2 و 4 و 5 رشته بالاتر از مقطع 5/2 است. نوع کنترل کابل نیز شیلد دار و بدون شیلد می باشد و دارای مقاطع 5/0 و 75/0 و 1 و 5/1 و 5/2 است.

کابل های برق سیمکو

کابل های هوایی و خود نگهدار سیمکو

کابل های هوایی به کابل هایی گفته می شود که در تیر های خطوط انتقال و دکل ها در بالای سطح زمین استفاده می شود. در این نوع کابل به دلیل این که از هوا به عنوان عایق استفاده می شود از سایر کابل ها کم هزینه تر است و بیشتر استفاده می شود. کابل های هوایی و خود نگهدار سیمکو نیز مانند کابل مخابراتی و کواکسیال نوع تخت و گرد با مشخصات ذکر شده دارد.

  • کابل خود نگهدار سیمکو : این نوع کابل جایگزینی مناسب برای شبکه های فشار ضعیف با هادی سیمی است. برای هادی این کابل ها اغلب از آلومینیوم استفاده می شود. کابل های خود نگهدار سیمکو شامل نوع فشار ضعیف که تک فاز 3 و 4 سیمه و سه فاز 5 و 6 سیمه است می باشد. نوع فشار متوسط نیز دارای ولتاژ 20 کیلو ولت و 33 کیلو ولت است.
  • کابل هوایی سیمکو : هادی کابل هوایی سیمکو در دو نوع لخت و روکش دار است و جنس آن از مس یا آلومینیوم و یا ACSR است. روکش دار آن نیز ACSR است.

برای اطلاع از قیمت انواع کابل سیمکو و یا خرید کابل سیمکو می توانید به سایت اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
لوله و برق اتصالات
لوازم چاه ارت
کلید و پریز
سیم و کابل
سینی کابل
روشنایی
کلید مینیاتوری و محافظ جان
هواکش و تهویه
داکت و ترانکینگ
تابلو برق
لوازم جانبی
دوربین مداربسته
جک درب پارکینگی
آیفون تصویری
خانه هوشمند

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری