سیم زرکابل کرمان

راهنمای خرید 2 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: زرکابل کرمان
  • نوع سیم و کابل: سیم مفتولی

 • تماس بگیرید
  • کشور سازنده: ایران
  • برند: زرکابل کرمان
  • نوع سیم و کابل: سیم مفتولی

نمایش 1 - 2 از 2 مورد

سیم زرکابل کرمان

سیم زرکابل کرمان از محصولات پرکاربرد این شرکت می باشد که دارای سطح مقطع های مختلف با انواع عایق و کاربردهای متنوع می باشد و می توانند در شرایط مختلف مورد استفاده قرار گیرند. به طور کلی انواع سیم و کابل رشته هایی الکتریکی هستند که برای انتقال جریان برق به کار می روند و تشکیل شده از هادی از جنس مس یا آلومینیوم می باشند که روی آن را روکشی از جنس PVC می پوشاند.

سیم و کابل زرکابل کرمان

انواع سیم زرکابل کرمان

سیم زرکابل کرمان در انواع مختلفی تولید می شود و همانطور که گفته شد می تواند با هادی مسی و یا هادی آلومینیومی تولید شود. هادی های مسی رساناهای بسیار خوبی برای عبور جریان برق می باشند و میتوانند برای اتصالات ارت، فضاهایی که نیاز به سیم های انعطاف پذیر دارند و سیم و کابل ساختمانی مورد استفاده قرار گیرند. سیم زرکابل با هادی مسی دارای سطح مقطع های مختلفی است که از 1 میلیمتر مربع شروع شده و تا اندازه های بالا نیز سایز دارند و هرکدام کاربرد ویژه خود را دارند.

سیم برق زرکابل با هادی آلومینیومی نیز از دیگر تولیدات سیم و کابل زرکابل کرمان می باشد که ساخته شده از هادی های آلومینیومی با استحکام بالا هستند که به صورت یک یا چند لایه به دور یک سیم مرکزی با سطح مقطع گرد بافته شده اند که هر لایه نسبت به لایه قبل خود دارای تعداد 6 رشته بیشتر می باشد. این نوع هادی عموما با تعداد رشته های 7، 19، 37، 61 و 91 طراحی می گردد. از سیم زرکابل با هادی آلومینیومی در جاهایی که نیاز به استحکام و کشش بالا نداشته باشید استفاده می شود.

سیم های ساختمانی

سیم های ساختمانی زرکابل کرمان شامل انواع سیم NYAF که سیم افشان با هادی انعطاف پذیر می باشد و برای مصارف عمومی همانند سیم کشی ها داخل ساختمانی به کار می رود. سیم H03VH-H سیم تخت انعطاف پذیر است که در محیط های خشک برای برقراری ارتباط با تجهیزات پرتابل به کار می رود. این سیم انعطاف پذیری بالایی دارد. نوع دیگر سیم های ساختمانی NYA است که هادی کلاس5 دارد و در لوله های خرطومی نصب شده زیر و روی گچ و همچنین در وسایل برقی به کار می رود.

انواع سیم زر کابل کرمان

سیم مفتولی و افشان

سیم مفتولی زرکابل سیمی با هادی مسی است که با نام سیم خشک نیز شناخته می شود و برای مصارف خانگی همانند روشنایی و انتقال قدرت و جاهایی که انعطاف پذیری بالایی مورد نیاز نیست به کار می رود. سیم افشان زرکابل کرمان به سیم های نرم نیز معروفند که دارای قابلیت انعطاف بالایی هستند و در سیم کشی ساختمانی کاربرد دارند. نوع دیگر سیم زر کابل سیم هوایی است که به دو دسته سیم هوایی سخت و نرم تقسیم می شوند و برای محافظت از سیستم های الکتریکی در برابر شوک به کار می روند.

سیم های خودرویی

سیم زرکابل کرمان نوع خودرویی دارای تنوع بالایی است که دارای هادی مسی و عایق PVC می باشند و در انواع FLRY، CAVUS، AVSSX-AESSX، AVSS، AVS، AV-V، AV و AEX-AVX تولید می شوند که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند به طور مثال برای انتقال جریان های استارت، روشنایی، نور، سیگنال و کنترل در وسایل نقلیه به کار می روند. سیم های خودرویی در برابر انتشار شعله و نیز روغن مقاوم هستند و از خصوصیات بارز آنها می توان به مقاومت در برابر اسید و انعطاف پذیری بسیار بالای آنها اشاره کرد.

سیم های خودرویی زرکابل کرمان

انواع سیم برق زر کابل همه با پوششی از پی وی سی یا پلی اتیلن پوشانده شده اند که از عبور جریان الکتریکی به بیرون از سیم جلوگیری می کند. شما می توانید برای خرید سیم زرکابل کرمان و همچنین اطلاع از لیست قیمت سیم زرکابل به لایت هوم مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با اطمینان خریداری کنید.

فیلتر کردن محصولات
کشور سازنده
نوع سیم و کابل
سیم زرکابل کرمان
اعمال فیلتر