کلید و پریز بارانی لگراند روکار و توکار

  راهنمای خرید 17 محصول وجود دارد

  فیلتر محصولات
  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  • تماس بگیرید

  نمایش 1 - 17 از 17 مورد

  کلید و پریز بارانی لگراند روکار و توکار

  کلید و پریز بارانی لگراند از سری محصولات ضد آب لگراند می باشد که با نام Plexo تولید شده اند که می توانند در مکان های مرطوب و یا جاهایی که در معرض پاشش مستقیم آب یا باران قرار دارند مورد استفاده قرار گیرند بنابراین اگر برای فضاهای بیرون ساختمانی خود به دنبال یک کلید و پریز مناسب هستید کلید و پریز بارانی لگراند می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. در این کلید و پریزهای لگراند لاستیکی تمام درزها و شیارهای این محصول را می پوشاند به همین دلیل امکان ورود آب داخل کلید و پریز بارانی وجود ندارد. یکی از کاربردهای کلید و پریز بارانی لگراند استفاده از این محصول در سونا، جکوزی، استخرها و سرویس های بهداشتی است. این محصول در دو نوع روکار و توکار تولید می شود و دارای دو رنگ سفید و خاکستری می باشد و درجه حفاظت آنها بسته به مدل کلید و پریز از IP44 تا IP68 متفاوت است.

  لگراند که از بزرگترین تولید کنندگان کلید و پریز در جهان می باشد در طراحی محصولات خود تمامی نیازها را در نظر می گیرد به همین دلیل طیف گسترده ای از طرفداران را راضی نگه می دارد. در تولید کلید پریزهای لگراند این شرکت کاملا تخصصی عمل می کند و هر سری را متناسب با فضا و برای کاربرد خاصی می سازد به طور مثال کلید و پریزهای سری سلبی، کلاب، ولنا لایف، دیپلمات، گالیا لایف و غیره کلید و پریزهایی هستند که به صورت توکار نصب می شوند و برای محیط های داخلی مانند فضای منازل، اداره ها، هتل ها و غیره مناسب هستند همچنین این محصولات با تنوع گسترده ای که در طرح و مدل دارند دست شما را در انتخاب باز می گذارند.

  کلید و پریز بارانی روکار لگراند

  یکی دیگر از محصولات لگراند فرانسه کلید و پریز لگراند ضد آب یا کلید و پریز سری Plexo است که دارای دو نوع روکار و توکار می باشد که در ادامه به معرفی بیشتر این کلید پریزها می پردازیم.

  کلید و پریز بارانی لگراند مدل Plexo روکار

  ابن محصول دارای درجه حفاظت IP55 است در واقع عبارت IP که مخفف Ingress Protection است درجه حفاظت این محصولات را در مقابل ورود گردوخاک و آب و رطوبت بیان می کند. در کلید پریز Legrand مدل بارانی IP55 به این معنی است که محصول حفاظت کاملی در برابر تماس گرد و غبار با قسمت های برق دار دارد و منفذهای ورود گرد و غبار به طور کامل مسدود نشده اند ولی اختلالی در سیستم داخلی و عملکرد دستگاه ایجاد نمی کنند همچنین این کلید و پریزها در برابر پاشش آب با فشار از هر جهت حفاظت شده اند و خطری برای دستگاه ندارد.

  کلید و پریز ضد آب plexo لگراند

  کلید و پریز بارانی روکار لگراند نیازی به ایجاد حفره و برش داخل دیوار ندارد و از این جهت در زمان نصب شما صرفه جویی می شود. این محصول دارای ترمینال هایی اتوماتیک است که سرعت و امنیت را بالا می برد و همچنین با داشتن قابلیت های مختلف در موارد متنوعی کاربرد دارد روی مدل روکار را می توانید آداپتوری نصب نمایید تا برای استفاده از سری موزائیک نیز آماده شود و یا قابلیت چراغ دار شدن این کلید و پریزها از ویژگی های این محصول محسوب می شود.

  کلید و پریز بارانی لگراند مدل PLEXO می تواند با قاب تکی، دوخانه افقی و دوخانه عمودی ارائه شود که در این حالت شما میتوانید بسته به محلی که قرار است از این محصول استفاده نمایید یکی از مدل ها را انتخاب کنید.

  کلید و پریز بارانی لگراند با کادر تک خانه و دوخانه

  کلید و پریز بارانی توکار لگراند مدل Plexo

  کلید و پریز توکار PLEXO لگراند طراحی بدنه ای همانند مدل روکار دارد و دارای درجه حفاظت IP55 می باشد یعنی در برابر گردوغبار و پاشش آب مقاوم است و دچار آسیب نمی شود. این کلید پریز را می توانید در حمام، سرویس بهداشتی، پارکینگ، استخر و به طور کلی هرجایی که رطوبت دارد مورد استفاده قرار دهید. این کلیدها به گونه ای طراحی شده اند که اگر روی آنها شلنگ آب هم گرفته شود دچار اختلال و مشکل نمی شوند.

  کلید و پریز توکار بارانی لگراند

  این محصول به دو صورت نصب می شود اگر قوطی پشت کلید و پریز پیچی باشد در این حالت نیازی به قطعه اضافه نیست و کلید یا پریز داخل قوطی پیچی نصب می شوند ولی اگر قوطی پشت پریز پیچی نباشد برای هر کلید یا پریز بارانی باید دو عدد چنگکی پلسکو خریداری شود و پشت پریز برق رفته و نصب را آسان سازد.

  شما می توانید برای خرید کلید و پریز بارانی لگراند و یا اطلاع از قیمت کلید و پریز بارانی Legrand به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید و محصول خود را با اطمینان خریداری کنید.

  کلید و پریز بارانی لگراند روکار و توکار
  اعمال فیلتر