سوپر تخفیفی های لایت هوم

داکت البرز

راهنمای خرید 4 محصول وجود دارد

فیلتر محصولات
 • موجود

  3,340 تومان

 • موجود

  6,660 تومان

 • موجود

  6,200 تومان

 • موجود

  3,660 تومان

نمایش 1 - 4 از 4 مورد

داکت البرز

انواع داکت البرز از محصولات متنوع با طراحی جدید و زیبای این شرکت است که در ساخت آنها از مواد اولیه ( پی وی سی ) مرغوب استفاده می شود همچنین این محصولات دارای انعطاف پذیری بالایی هستند و در سایزهای مختلف از 11 میلیمتر تا 100 میلیمتر تولید می شوند و مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود یکی از این کانال های برق را انتخاب نمایند همچنین از ویژگی های دیگر داکتهای البرز می توان به عایق بودن آنها در برابر الکتریسیته ، غیر قابل اشتعال بودن ، مقاومت در برابر عوامل محیطی اشاره کرد البته بد نیست بدانید این شرکت پس از اخذ گواهینامه استاندارد ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان در جهت ارتقای کیفیت محصولات خود با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا به عنوان بزرگترین تولید کننده داکت و تنها تولید کننده سینی کابل PVC در کشور موفق به دریافت تاییدیه استاندارد بین المللی IEC و CE در زمینه تولید داکت و سینی کابل PVC در ایران گردید.

داکت البرز

داکت البرز ساده

این داکتها به دو صورت پشت ساده و پشت چسب دار تولید می شوند که نوع چسب دار به راحتی روی سقف یا کف قابل نصب می باشد و مشتریان می توانند بسته به سلیقه خود و حجم سیم و کابلهای موردنظرشان یکی از مدل ها را انتخاب نمایند.

داکت نوع لوله البرز

داکت لوله البرز با کیفیت و قیمت مناسبی تولید می گردد و می تواند به عنوان لوله های گرمایشی در کف به کار رود .

داکت نوع قرنیزی البرز

داکت هایی که به جای قرنیز در گوشه های دیوار مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند مسیری امن برای عبور سیم ها و کابل ها ایجاد نمایند تا این تجهیزات در برابر آسیب های احتمالی حفظ گردند.

داکت البرز نوع کف خواب

برای هدایت سیم ها و کابل ها روی زمین می توان از داکتهای زمینی استفاده کرد  و این محصولات معمولا به سورت پارتیشن بندی می باشند تا مدیریت و نظم دهی به سیمها و کابلها را آسانتر سازند.

داکت نوع پارتیشن دار البرز

داکتی که در ساختمان داخلی آن پارتیشن هایی به عنوان جدا کننده نصب می شود تا بتوان سیم های مختلف را بدون ایجاد نویز کنار یکدیگر استفاده کرد.

داکت شیاردار البرز

نوعی از داکت که برای عبور تجهیزات کابل ها در تابلوهای برق مورد استفاده قرار می گیرد و با داشتن ظاهری شیار دار گزینه مناسبی برای ایجاد نظم و زیبایی در تابلوبرق ها می باشد.

به طور کلی داکت های این شرکت با کیفیت بالایی تولید می شوند و استفاده از آنها این امکان را به مصرف کننده می دهد تا بدون ایجاد تغییر در دکوراسیون و یا تخریب و بازسازی سیم کشی های جدید بتوانند سیستم جدیدی را نصب و اجرا نمایند.شما مشتریان محترم می توانید برای خرید داکت البرز و یا اطلاع از قیمت داکت البرز به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایید.

فیلتر کردن محصولات
داکت البرز
اعمال فیلتر