برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
برند
more... less
کشور سازنده
more... less
نوع محصول
more... less
جنس بدنه
more... less
آمپر
more... less
تعداد پل
more... less
براساس قیمت
0تومان 125000تومان
فیلتر محصولات

کلید مینیاتوری-محافظ جان لگراند

نمایش 1 تا 24 از 44 مورد

فهرست:

کلید مینیاتوری-محافظ جان لگراند

کلید مینیاتوری-محافظ جان لگراند از محصولات شرکت لگراند که یکی از فعالان بزرگ در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات ساختمانی است و در سال 1860 در فرانسه تاسیس شده است. امروزه با تولید بیش از 170000 محصول، سهم بالایی از تجهیزات ساختمانی و برقی بازار را در اختیار دارد. گروه لگراند با طراحی و ساخت طیف وسیعی از محصولات، از جمله انواع کلید و پریز، ترانکینگ ، انواع کلید مینیاتوری لگراند ، تجهیزات هوشمند ساختمانی و غیره توانسته است پاسخگوی تمامی نیاز های مشتریان در سطح جهانی باشد و رضایت گروه زیادی را جلب نماید.

 

شرکت لگراند راهکارهای جامعی برای هر پروژه ساختمانی اعم از مسکونی ، اداری ، تجاری و صنعتی به بازار عرضه می نماید و محصولات خود را در 95 خانواده با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کرده و به بازار عرضه کرده است همچنین تولیدات این شرکت پاسخگوی مناسبی به نیازهای الکتریکی ، سیستم های امنیتی ، کابل کشی یک ساختمان و غیره می باشد همچنین بد نیست بدانید که در سال 1354 صنایع الکتریکی البرز به عنوان نماینده لگراند در ایران تاسیس شد و محصولاتی مانند کلید مینیاتوری لگراند ، کلید اتوماتیک لگراند ، بی متال لگراند ، کنتاکتور لگراند ، کلید محافظ جان لگراند و انواع کلید و پریزهای با کیفیت را به بازار ارائه کرد.

کلید مینیاتوری لگراند

انواع کلید مینیاتوری لگراند در دسته کلیدهای ایمنی قرار دارد و وظیفه آن حفاظت از دستگاه های برقی خانگی و صنعتی در برابر خطرات ناشی از جریان اتصال کوتاه و عبور بار اضافه است و می توان بر روی فیوز مینیاتوری لگراند تجهیزات جانبی متعددی مانند کنتاکت کمکی و موتور اتوماتیک را نصب کرد.

انواع کلید مینیاتوری لگراند دارای گواهی استانداردهای تولید می باشد و می توان متناسب با نوع مصرف کلید مینیاتوری مورد نیاز را انتخاب کرد به طور مثال کلید مینیاتوری لگراند تیپ B برای مصارف روشنایی مانند لامپ و تلویزیون و کلید مینیاتوری لگراند تیپ C برای مصارف روشنایی و موتوری مانند کولر و الکتروموتورها استفاده می شوند.

کلید مینیاتوری لگراند 

هر فیوز مینیاتوری لگراند دارای اجزای درونی مختلفی مانند بی متال ، سیم پیچ مغناطیسی و جرقه گیر می باشد که هرکدام از این قسمت ها وظیفه خاصی را به عهده دارند به طور مثال بی متال موجود در فیوز مینیاتوری برای تشخیص اضافه بار تعبیه شده است ، سیم پیچ مغناطیسی وظیفه تشخیص اتصال کوتاه را به عهده دارد و نهایتا جرقه گیر موجود در کلید مینیاتوری لگراند کمک می کند تا جرقه بزرگی که در اثر قطع و وصل کلید به وجود می آید به تعدادی جرقه های ریز کوچک تبدیل شود.

نوع دیگری از کلید مینیاتوری لگراند یا فیوز مینیاتوری لگراند نوع فازونول آن است که حفاظت کاملی در مقابل حوادث انجام می دهد و این نوع از کلید MBC لگراند با قطع مدارهای فاز و نول می تواند جلوی جریان برگشتی از طریق سیم نول را بگیرد و از بروز حوادث و آسیب های مالی و جانی جلوگیری نماید.

رنج جریانی که کلیدهای مینیاتوری لگراند تحمل می کنند از 6 آمپر تا 63 آمپر می باشد که شما می توانید برای بر روی یک فیوز مینیاتوری لگراند عدد جریان نامی و مشخصات ظاهری دیگر هم چون نوع منحنی یا تیپ فیوز ، قدرت قطع زیر بار ، ولتاژ کاری ، تعداد پل ها و کلاس حرارتی را مشاهده نمایید.

کلید مینیاتوری لگراند

کلید مینیاتوری لگراند 

کلید محافظ جان لگراند (RCCB) لگراند

کلید جریان نشتی لگراند با نام کلید RCD لگراند نیز شناخته می شود که برای حفاظت از جان افراد در مقابل خطر برق گرفتگی در یک مدار استفاده می شود به این صورت که جریان رفت و برگشت در یک مدار را مقایسه می کند و در صورت وجود اختلاف بین این دو بلافاصله عمل کرده و جریان برق را قطع می کند بنابراین جهت جلوگیری از برق گرفتگی یا جهت استفاده در مدارات الکتریکی محیط های صنعتی می توان از کلیدها استفاده نمود.

نوع دیگری از کلید محافظ جان لگراند وجود دارد که کلید RCBO نام دارد که ترکیبی از محافظ جان و مینیاتوری است و علاوه بر قطع مدار در اتصال کوتاه و جریان بار اضافه از خطر برق گرفتگی افراد نیز جلوگیری می نماید بنابراین می توان از یک کلید ترکیبی به جای دو کلید مینیاتوری و کلید محافظ جان لگراند استفاده کرد.

کلید محافظ جان لگراند  

ویژگی های کلید جریان نشتی لگراند

-   کلید محافظ جان لگراند با جریان نامی 16 تا 100 آمپر تولید می شود.

-  در مصارف خانگی و مدارهای تکفاز از کلید جریان نشتی تک پل لگراند و برای مصارف صنعتی و مدارهای سه فاز از کلید محافظ جان چهارپل استفاده می گردد.

-  میزان جریان برای قطع خودکار کلیدهای جریان نشتی لگراند در رنج های 10 ، 30 ، 100 ، 300 و 500 میلی آمپر می باشد.

ساختمان داخلی کلید محافظ جان لگراند دارای اجزای زیر می باشد :

  •          هسته
  •          مکانیزم قطع کننده مدار
  •          هادی عبور کننده جریان فاز
  •          هادی عبور کننده جریان نول
  •          کنتاکت های اتصال

  کلید مینیاتوری لگراند 

کلید جریان نشتی لگراند نوع AC توانایی تشخیص نشتی جریان را در مدارهایی با جریان متناوب سینوسی دارد و برای کاربری استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد.

کلید نشتی جریان لگراند نوع A توانایی تشخیص نشتی جریان را در مدارهایی با جریان متناوب و جریان مستقیم دارد که برای کاربری های خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

کلید محافظ جان لگراند نوع HPI قابلیت استفاده در مدارهای جریان متناوب و مستقیم را دارد و برای کاربری های با حساسیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

بی متال لگراند

بی متال لگراند قابلیت تنظیم میزان نشتی جریان و تنظیم میزان تاخیر زمان عملکرد را دارد و هسته آن به صورت جداگانه باید در محل مورد نظر نصب شود ، عملکرد بی متال لگراند به این صورت است که در برابر اضافه بار موجود عکس العمل نشان می دهد و تیغه های آن با بالا رفتن حرارت جابه جا شده و کنتاکت ها را بازوبسته می کنند در نتیجه مدار قطع می شود.

به طور کلی بی متال لگراند کلید حساس به دما است و از رایج ترین انواع رله های اضافه بار حرارتی می باشد و به صورت سری در مدار قرار گرفته و از مدار الکتریکی محافظت می نماید.

کلید اتوماتیک لگراند و کنتاکتور لگراند

از دیگر محصولات گروه لگراند می توان به انواع کنتاکتور لگراند و انواع کلید اتوماتیک لگراند اشاره کرد که در کنتاکتور لگراند تعدادی کنتاکت با خاصیت الکترومغناطیسی به یکدیگر وصل می شوند یا از هم جدا می شوند که این خاصیت باعث قطع و وصل شدن مدار در هنگام بروز مشکل می شود همچنین کنتاکتور لگراند دارای بخش های مختلفی همچون تیغه های اصلی و فرعی ، بوبین ، رله حرارتی و محفظه می باشد و استفاده از کنتاکتور لگراند برای تامین ایمنی یک مدار الکتریکی به شما توصیه می شود.

کلید اتوماتیک لگراند 

کلید اتوماتیک لگراند در دو نوع کلید اتوماتیک کامپکت لگراند و کلید اتوماتیک هوایی لگراند تولید می شود و وظیفه آن ها حفاظت از تاسیسات روشنایی و مدارهای الکتریکی است همچنین کلید اتوماتیک لگراند با بروز مشکل یا آسیب در سیستم برقی یک مدار الکتریکی به صورت خودکار عمل کرده و جریان را قطع می نماید.

کلید اتوماتیک لگراند نوع MCCB و کلید اتوماتیک لگراند نوع ACB نیز در دسته کلیدهای ایمنی قرار دارند و توصیه می شود برای افزایش امنیت مدارها و وسایل الکتریکی از آنها استفاده شود.

 همچنین میتوانید برای خرید کلید مینیاتوری یا کلید محافظ جان لگراند و یا برای دریافت قیمت کلید مینیاتوری یا کلید محافظ جان لگراند می توانید به سایت لایت هوم مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
لوله و برق اتصالات
لوازم چاه ارت
کلید و پریز
سیم و کابل
سینی کابل
روشنایی
کلید مینیاتوری و محافظ جان
هواکش و تهویه
داکت و ترانکینگ
تابلو برق
لوازم جانبی
دوربین مداربسته
جک درب پارکینگی
آیفون تصویری
خانه هوشمند

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری