new menu
شماره تلفن: (داخلی 101 و 111) 02177225747 - 02177454582 - 09016102521
روشنایی
کلید و پریز

کلید و پریز

کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Plus

کلید و پریز توکار ویکو - مدل کارمن پلاس

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به این محصول  >>    
5 سال گارانتی

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس Carmen Plus

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس با رنگ های خاص، طراحی زیبا و کیفیت بالا توسط شرکت ویکو تولید شده اند. این کلید و پریز ها دارای طراحی زیبایی می باشند، خطوطی ظریف و منحنی در اطراف خود دارند و همچنین حاشیه هایی رنگی نیز در گوشه های این کلید و پریز ها به چشم می خورد. وجود همین ظاهر ویژه باعث می شود با استفاده از کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس، فضای محیط به کلی عوض شده و دکوراسیون بسیار متنوع گردد. این ویژگی که در کلید و پریز کارمن پلاس دیده می شود، با ترکیب شدن جزییات به طور حرفه ای توسط شرکت ویکو تحقق می یابد. کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس با طراحی جالب توجه و رنگ های زیبا و یونیک، تقریبا مطابق با تمامی محیط ها است و می توان در هر شرایطی از آن ها استفاده نمود.

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس در دو رنگ کلی سفید و کرم عرضه می شوند، می توان برای استفاده از این کلید و پریز ها از ترکیب این دو رنگ ساده با 14 رنگ متفاوت و مختلف استفاده نمود؛ به این ترتیب شرکت تولید کننده کلید و پریز ویکو فرصت دسترسی به 14 ترکیب مختلف، فراتر از مرزهای سنتی پیشین در انتخاب ظاهر کلید و پریز ها را برای مشتریان خود فراهم می آورد.

کلید و پریز ها با وجود ظرافت در ظاهرشان، به خاطر داشتن تنوع بالا در رنگ ها و طرح ها، قابلیت هماهنگی با مبلمان و دکوراسیون داخلی را دارند و می توانند تاثیر به سزایی در تغییر و ایجاد تنوع در محیط داشته باشند. پس انتخاب کلید و پریز مناسب که در هماهنگی کامل با محیط کار و زندگی باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

کلید و پریز های ویکو به خاطر تنوع فوق العاده ای که در مدل ها و رنگ های خود دارند، می توانند به راحتی با مبلمان، کاغذ دیواری ها و رنگ دیوار های منازل مسکونی و محیط های کاری هماهنگ گردند. با انجام جستجویی ساده در میان طیف وسیع کلید و پریز ویکو می توان به راحتی مورد مناسب با شرایط خود را انتخاب نمود. همچنین توجه به مکانیزم کلید و پریز ها که مولفه اصلی سازنده آن ها به حساب می آیند، از نکات اصلی بررسی برای خرید کلید و پریز است.

  

منبع: گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس، کلید و پریز مدل کارمن پلاس، کلید و پریز کارمن پلاس )

Info@lighthome.ir

نوشتن دیدگاه

کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Plus

کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Plus

کلید و پریز توکار ویکو - مدل کارمن پلاس

نوشتن دیدگاه

3 محصول دیگر این مجموعه

نظرات درباره این محصول (0)

نظر جدید
نظر شما دریافت شد، پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

گزارش تخلف
ممنون برای گزارش تخلف.

گزارش تخلف
گزارش اسپم، توهین یا مطلب نا مناسب
* فیلد های ضروری
  یا لغو
ویرایش نظر