شماره تلفن: (داخلی 101 و 111) 02177225747 - 02177454582 - 09016102521
کلید و پریز

کلید و پریز

داکت و ترانکینگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Plus

کلید و پریز توکار ویکو - مدل کارمن پلاس

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به این محصول  >>    
5 سال گارانتی

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس Carmen Plus

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس با رنگ های خاص، طراحی زیبا و کیفیت بالا توسط شرکت ویکو تولید شده اند. این کلید و پریز ها دارای طراحی زیبایی می باشند، خطوطی ظریف و منحنی در اطراف خود دارند و همچنین حاشیه هایی رنگی نیز در گوشه های این کلید و پریز ها به چشم می خورد. وجود همین ظاهر ویژه باعث می شود با استفاده از کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس، فضای محیط به کلی عوض شده و دکوراسیون بسیار متنوع گردد. این ویژگی که در کلید و پریز کارمن پلاس دیده می شود، با ترکیب شدن جزییات به طور حرفه ای توسط شرکت ویکو تحقق می یابد. کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس با طراحی جالب توجه و رنگ های زیبا و یونیک، تقریبا مطابق با تمامی محیط ها است و می توان در هر شرایطی از آن ها استفاده نمود.

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس در دو رنگ کلی سفید و کرم عرضه می شوند، می توان برای استفاده از این کلید و پریز ها از ترکیب این دو رنگ ساده با 14 رنگ متفاوت و مختلف استفاده نمود؛ به این ترتیب شرکت تولید کننده کلید و پریز ویکو فرصت دسترسی به 14 ترکیب مختلف، فراتر از مرزهای سنتی پیشین در انتخاب ظاهر کلید و پریز ها را برای مشتریان خود فراهم می آورد.

کلید و پریز ها با وجود ظرافت در ظاهرشان، به خاطر داشتن تنوع بالا در رنگ ها و طرح ها، قابلیت هماهنگی با مبلمان و دکوراسیون داخلی را دارند و می توانند تاثیر به سزایی در تغییر و ایجاد تنوع در محیط داشته باشند. پس انتخاب کلید و پریز مناسب که در هماهنگی کامل با محیط کار و زندگی باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

کلید و پریز های ویکو به خاطر تنوع فوق العاده ای که در مدل ها و رنگ های خود دارند، می توانند به راحتی با مبلمان، کاغذ دیواری ها و رنگ دیوار های منازل مسکونی و محیط های کاری هماهنگ گردند. با انجام جستجویی ساده در میان طیف وسیع کلید و پریز ویکو می توان به راحتی مورد مناسب با شرایط خود را انتخاب نمود. همچنین توجه به مکانیزم کلید و پریز ها که مولفه اصلی سازنده آن ها به حساب می آیند، از نکات اصلی بررسی برای خرید کلید و پریز است.

  

منبع: گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس، کلید و پریز مدل کارمن پلاس، کلید و پریز کارمن پلاس )

Info@lighthome.ir

نوشتن دیدگاه

کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Plus

کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Plus

کلید و پریز توکار ویکو - مدل کارمن پلاس

نوشتن دیدگاه

3 محصول دیگر این مجموعه