new menu
شماره تلفن: (20 خط) 02177225747 - (خط ویژه) 02177454582 - (تلگرام)09016102521
روشنایی
براساس نوع
کلید و پریز

کلید و پریز

کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز دلند - مدل آسا

کلید و پریز توکار دلند - مدل آسا

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به این محصول  >>    
5 سال گارانتی
  • مکانیزم جدید
  • مکانیزم قدیم

2,950 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید و پریز دلند مدل آسا

کلید و پریز دلند مدل آسا در دسته پر فروش ترین محصولات شرکت دلند قرار می گیرد زیرا این مدل علاوه بر سادگی دارای سه ویژگی کیفیت ، زیبایی و نوآوری می باشدو همین امر کلید و پریز دلند مدل آسا را انتخاب اکثر مشتریان قرار داده است.

کلید و پریز دلند مدل آسا به لحاظ کیفیت و طول عمر توانسته است نمره بالایی از مشتریان کسب کند و به کلید و پریزهای منتخب گروه بزرگی از برقکاران ساختمانی نیز تبدیل شود زیرا با انتخاب کلید و پریز دلند مدل آسا زیبایی و سادگی در کنار هم تجلی پیدا می کند.

یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد کلید و پریز آسا دارا بودن مکانیزم قوی و بدنه ای محکم است که احتمال ترک خوردن و شکستگی را در این مدل کاهش می دهد همچنین اگر در کنار زیبایی و استحکام بالا قیمت مناسب نیز برای شما اهمیت دارد ، خرید کلید و پریز دلند مدل آسا را به شما پیشنهاد می کنیم.بر ای دریافت لیست قیمت کلید و پریز دلند آسا با مراجعه به سایت می توانید اقدام نمایید.

کلید و پریز  آسا دارای مکانیزم و قاب سفید رنگ می باشد و به صورت کامل قابل ارائه است و نیازی به قاب و فریم ندارد و همچنین به آسانی قابلیت نصب دارد و مکانیزم آن فلزی ، ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی است در نتیجه به راحتی در هر مکانی قابل استفاده می باشد.

طراحی ساده و زیبای کلید و پریز دلند مدل آسا این گروه را در دسته کلید و پریز های پر طرفدار قرار داده است و باعث شده انتخاب این کلید و پریز ها برای منازل و محل های اداری و رسمی متداول شود.

کلید و پریز مدل آسا با داشتن مکانیزم فلزی مقاومت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد و همچنین دارای خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی می باشد به همین دلیل برای محل هایی که ممکن است رطوبت باعث آسیب رسیدن به کلید و پریز ها شود قابل استفاده است.

از ویژگی های خاصی که کلید و پریز دلند مدل آسا را پرطرفدار و منحصر به فرد کرده است ، شباهت این مدل از محصولات شرکت دلند با دو گروه از کلید و پریز های ترکیه ای و معروف می باشد.

کلید و پریز دلند مدل آسا به لحاظ شکل ظاهری مکانیزم ، حاشیه و رویه مطابق و مشابه کلید و پریز ویکو مدل کاره و یا کلید و پریز اکونا ساخته شده است که این دو مدل از برند های معروف ترکیه ای در صنعت کلید و پریز می باشند بنابراین مشتریان می توانند با انتخاب کلید و پریز دلند مدل آسا علاوه براینکه هزینه کمتری می پردازند مکانیزم و فریمی مشابه کلید و پریزهای ترکیه ای هم چون کلید و پریز ویکو مدل کاره و کلید و پریز اکونا را داشته باشند.

 

نمونه ای از کلید دوپل دلند مدل آسا

  

کلید و پریز دلند مدل آسا

 

 کلید و پریز مدل آسا دارای مکانیزم و قاب یک دست سفید است بنابراین برای محیط های رسمی و اداری و در جاهایی که نیاز به کلید و پریز های ساده ، سفید و مربعی شکل داریم  از این کلید و پریز ها استفاده می شود.

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز دلند مدل آسا، کلید و پریز آسا، کلید و پریز مدل آسا )
info@lighthome.ir

  • کشور سازندهایران
  • برنددلند
  • رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
  • رنگ رویهسفید
  • جنس بدنهABS
  • گارانتی5 سال

نوشتن دیدگاه

کلید و پریز دلند - مدل آسا

کلید و پریز دلند - مدل آسا

کلید و پریز توکار دلند - مدل آسا

نوشتن دیدگاه

3 محصول دیگر این مجموعه

نظرات درباره این محصول (0)

نظر جدید
نظر شما دریافت شد، پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

گزارش تخلف
ممنون برای گزارش تخلف.

گزارش تخلف
گزارش اسپم، توهین یا مطلب نا مناسب
* فیلد های ضروری
  یا لغو
ویرایش نظر