شماره تلفن: (داخلی 101 و 111) 02177225747 - 02177454582 - 09016102521
کلید و پریز

کلید و پریز

داکت و ترانکینگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز دلند - مدل آسا

کلید و پریز توکار دلند - مدل آسا

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به این محصول  >>    
5 سال گارانتی
  • مکانیزم جدید
  • مکانیزم قدیم

2,450 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید و پریز دلند مدل آسا

کلید و پریز دلند مدل آسا در دسته پر فروش ترین محصولات شرکت دلند قرار می گیرد زیرا این مدل علاوه بر سادگی دارای سه ویژگی کیفیت ، زیبایی و نوآوری می باشدو همین امر کلید و پریز دلند مدل آسا را انتخاب اکثر مشتریان قرار داده است.

کلید و پریز دلند مدل آسا به لحاظ کیفیت و طول عمر توانسته است نمره بالایی از مشتریان کسب کند و به کلید و پریزهای منتخب گروه بزرگی از برقکاران ساختمانی نیز تبدیل شود زیرا با انتخاب کلید و پریز دلند مدل آسا زیبایی و سادگی در کنار هم تجلی پیدا می کند.

یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد کلید و پریز آسا دارا بودن مکانیزم قوی و بدنه ای محکم است که احتمال ترک خوردن و شکستگی را در این مدل کاهش می دهد همچنین اگر در کنار زیبایی و استحکام بالا قیمت مناسب نیز برای شما اهمیت دارد ، خرید کلید و پریز دلند مدل آسا را به شما پیشنهاد می کنیم.بر ای دریافت لیست قیمت کلید و پریز دلند آسا با مراجعه به سایت می توانید اقدام نمایید.

کلید و پریز  آسا دارای مکانیزم و قاب سفید رنگ می باشد و به صورت کامل قابل ارائه است و نیازی به قاب و فریم ندارد و همچنین به آسانی قابلیت نصب دارد و مکانیزم آن فلزی ، ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی است در نتیجه به راحتی در هر مکانی قابل استفاده می باشد.

طراحی ساده و زیبای کلید و پریز دلند مدل آسا این گروه را در دسته کلید و پریز های پر طرفدار قرار داده است و باعث شده انتخاب این کلید و پریز ها برای منازل و محل های اداری و رسمی متداول شود.

کلید و پریز مدل آسا با داشتن مکانیزم فلزی مقاومت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد و همچنین دارای خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی می باشد به همین دلیل برای محل هایی که ممکن است رطوبت باعث آسیب رسیدن به کلید و پریز ها شود قابل استفاده است.

از ویژگی های خاصی که کلید و پریز دلند مدل آسا را پرطرفدار و منحصر به فرد کرده است ، شباهت این مدل از محصولات شرکت دلند با دو گروه از کلید و پریز های ترکیه ای و معروف می باشد.

کلید و پریز دلند مدل آسا به لحاظ شکل ظاهری مکانیزم ، حاشیه و رویه مطابق و مشابه کلید و پریز ویکو مدل کاره و یا کلید و پریز اکونا ساخته شده است که این دو مدل از برند های معروف ترکیه ای در صنعت کلید و پریز می باشند بنابراین مشتریان می توانند با انتخاب کلید و پریز دلند مدل آسا علاوه براینکه هزینه کمتری می پردازند مکانیزم و فریمی مشابه کلید و پریزهای ترکیه ای هم چون کلید و پریز ویکو مدل کاره و کلید و پریز اکونا را داشته باشند.

 

نمونه ای از کلید دوپل دلند مدل آسا

  

کلید و پریز دلند مدل آسا

 

 کلید و پریز مدل آسا دارای مکانیزم و قاب یک دست سفید است بنابراین برای محیط های رسمی و اداری و در جاهایی که نیاز به کلید و پریز های ساده ، سفید و مربعی شکل داریم  از این کلید و پریز ها استفاده می شود.

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز دلند مدل آسا، کلید و پریز آسا، کلید و پریز مدل آسا )
info@lighthome.ir

نوشتن دیدگاه

کلید و پریز دلند - مدل آسا

کلید و پریز دلند - مدل آسا

کلید و پریز توکار دلند - مدل آسا

نوشتن دیدگاه

3 محصول دیگر این مجموعه