شماره تلفن: (داخلی 101 و 111) 02177225747 - 02177454582 - 09016102521
کلید و پریز

کلید و پریز

داکت و ترانکینگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز دلند - مدل سیلور

کلید و پریز توکار دلند - مدل سیلور

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به این محصول  >>    
5 سال گارانتی

2,550 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید و پریز دلند مدل سیلور

کلید و پریز دلند مدل سیلور از مدل های محبوب و پر تیراژ این شرکت است که با داشتن تنوع بالا در طرح ، رنگ و افکت های رنگی تبدیل به یک شاهکار در بین کلید و پریز های دلند شده است که مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود مکانیزم یا فریم دلخواه خود را با رنگ مورد نظرشان انتخاب نمایند.

مکانیزم در کلید و پریز دلند مدل سیلور با رنگ های سفید ، ذغالی و مشکی تولید می شود و فریم های آن نیز انواع و اقسام مختلفی دارند که هرکدام در محل و مکان خاصی قابل استفاده است و شما می توانید به راحتی رنگ و مدل کلید و پریز خود را با دکوراسیون منزل یا اداره خود هماهنگ نمایید.

کلید و پریز دلند مدل سیلور دارای دو طیف رنگی تیره و  روشن در مکانیزم می باشد که با وجود تنوع بالا در فریم ها و حاشیه ها می توان هریک از این مکانیزم ها را با قاب رنگی دلخواه ترکیب کرد.

 

نمونه ای از کلید و پریز دلند مدل سیلور با مکانیزم مشکی

  

کلید و پریز دلند مدل سیلور

 

نمونه ای از کلید و پریز دلند مدل سیلور با مکانیزم سفید

  

کلید و پریز دلند سیلور

 

تنوع بسیار بالا و گستره وسیع در مدل های تولید شده باعث شده است از مدل سیلور به نام مدل محبوب و پر تیراژ نام برده شود.

به طور کلی قاب های یا فریم های کلید و پریز دلند مدل سیلور به سه دسته تقسیم می شوند :

 

قاب های ویژه کلید و پریز مدل سیلور :

این گروه از قاب ها در دسته قاب های ویژه دلند قرار می گیرند و طرح ها و مدل های خاص و متفاوتی دارند که می توان به طرح چوب (راش) ، طرح ماهاگونی ، مسی مشکی ، برنزه ، ماهاگونی مشکی ، نارنجی لامینیتی و سفید طلایی اشاره کرد.
شما می توانید هرکدام از این قاب ها را با مکانیزم تیره یا روشن ترکیب کنید و برای مکان هایی که نیاز به طرحی شیک و متفاوت دارید استفاده نمایید در واقع ویژگی اصلی این مدل زیبایی و خاص بودن طرح های آن است که نظر عده زیادی از مشتریان را به خود جلب نموده است.

  

انواع کلید و پریز دلند مدل سیلور   

قاب های رنگی و اکلیلی کلید و پریز سیلور :

قاب های این مدل متنوع هستند و طرح و رنگ های مختلفی دارند از جمله رنگ بژ ، نقره ای ، قرمز متالیک ، آبی کاربنی ، آجری متالیک ، آبی اطلسی ، خاکستری ، ذغال سنگی ، زرشکی و مشکی اکلیلی و شما می توانید متناسب با مکان مورد نظر خود از میان قاب های رنگی بالا یکی را انتخاب کرده و با مکانیزم تیره و روشن ترکیب نمایید.
اگر نیاز به طرح های متالیک دارید و برای محل هایی که زیبایی و مدرن بودن کلید و پریزهای مجموعه برایتان اهمیت دارد این گروه از قاب ها را به شما توصیه می کنیم.

  

رنگ های کلید و پریز دلند مدل سیلور  

قاب های ساده کلید و پریز سیلور :

قاب های ساده سیلور قیمت مناسبی دارند و دارای طیف وسیعی از رنگ ها می باشند و مشتریان در صورتی که نیاز به فریم های رنگی و ساده در عین حال زیبا داشته باشند می توانند از قاب های این مدل استفاده نمایند و همچنین می توان این گروه از قاب ها را که به رنگ های بنفش ، سبز ، زرشکی ، زرد و غیره وجود دارند با مکانیزم سفید و  مشکی ترکیب کرد و کلید و پریز دلخواه را تهیه نمود.

  

deland sockets and switches

قاب های کلید و پریز دلند مدل سیلور رنج قیمت های متفاوتی دارد و متناسب با طرح فریم ها می توان کلید و پریز مناسب را انتخاب کرد.

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز دلند مدل سیلور کلید و پریز سیلور کلید و پریز مدل سیلور )
info@lighthome.ir

نوشتن دیدگاه

کلید و پریز دلند - مدل سیلور

کلید و پریز دلند - مدل سیلور

کلید و پریز توکار دلند - مدل سیلور

نوشتن دیدگاه

3 محصول دیگر این مجموعه